Pāriet uz lapas karti

Kandava/Anzāģe gūst 10. uzvaru!

14.01.2022 19:00 kur : Kandavas sporta halle

img9186.jpg14.janvāra vakarā Ramirent Nacionālajā līgā mūsu BK Kandava/Anzāģe aizvadīja desmito spēli sezonā, mājās uzņemot ar Olimpisko čempionu apbruņojušos BK Ķekava vienību.

Pirms spēles svinīgā ceremonijā tika apbalvots decembra vērtīgākais spēlētajs Rietumu konferencē – mūsējais Mārcis Saulītis, kurš gan iedzīvojies nepatīkamā rokas savainojumā un šoreiz komandai palīdzēja aktīvi atbalstot no soliņa.

Spēle, kā jau bija paradzemas izvērtās ļoti saspringta, sākumā nelielā vadībā turoties viesu komandai, tomēr pirmās ceturtdaļas izskaņā beidzot vadību pārņēma Kandava/Anzāģe.
Nelielā vadībā mājnieku komanda turējās visu pirmo puslaiku, un atpūtā devās pie 38:35 pārsvara.

Trešajā ceturtdaļā, līdzjutēju lielā atbalsta iedvesmoti, komanda demonstrēja lielisku sniegumu aizsardzībā, uzbrukumā veiksmīgi darbojās kapteinis Guntars Strāķis, tāpat Arvis Savčenko un šodienas vārda dienas jubilārs – Roberts Rozentāls, pirms noslēdzošās ceturtdaļas izvirzoties drošā vadībā ar 64:48. Zinādami, ka priekšā vēl grūtas desmit minūtes, komanda turpināja nesavtīgi cīnīties aizsardzībā un prata novest spēli līdz loģiskam iznākumam – uzvarai! Ķekavas komanda tika pieveikta ar 74:57.

Rezultatīvākie šovakar mūsu komandā bija jau pieminētie Guntars Strāķis, 23 punkti un Arvis Savčenko ar 15 punktiem. Pretinieku rindās labākais punktu guvējs bija Olimpiskais čempions Nauris Miezis, kurš guva 18 punktus.

Milzīgs paldies no komandas līdzjutējiem, kuri šovakar radīja lielisku atmosfēru Kandavas hallē un deva krietnu ieguldījumu komandas desmitajā uzvarā.
Turpinājums otrdien Jelgavā, kur atkal gaidāma aizraujoša spēle, jo pēdējos gados, ar Jelgavas komandu, spēles vienmēr bijušas kā uz nažiem.