Pāriet uz lapas karti

BK Kandava gūst kārtējo uzvaru!

17.03.2021

img_7198.jpg17. marta vakarā BK Kandava meitenes aizvadīja spēli ar Ikšķiles SS/Dimantu akadēmija, gūstot uzvaru ar rezultātu 86 : 55. 

Spēles sākums ļoti līdzīgs, agresīva aizsardzība un ātrie pretuzbrukumi ļāva iegūt nelielu vadību, taču pretinieces, sekmīgi darbojoties pirmajā puslaikā, divas reizes pārņēma vadību. Puslaikā kandavnieces devās ar +9. Pārtraukumā meitenes uzkrāja enerģiju, atguva degsmi acīs, lai jaunu sparu turpinātu otro spēles puslaiku. Tas izdevās! Spēles otro puslaiku sākām ar presingu, pārķertot bumbas un gūstot sekmīgus metienus ātrajos pretuzbrukumos, kā arī precīzie tālmetieni ļāva iegūt jau pārliecinošāku vadību pat ar +37. Spēles izskaņā uzvara ar rezultātu 86:55. Rezultatīvākā mūsu komandā Liene Jansone, gūstot 20 punktus, M.Bertānei 11, Baibai Čeverei 10 punkti un 4 AS, L.Keisterei 9 punkti un 4 ST, K. Andrsones un L. Pavares kontā pa 8 punktiem, M.Ķilpei 6, Komandas kapteinei Annijai Zvirgzdiņai 6 punkti un 14 REBīši, 5 AS, pa 4 punktiem T. Zeberiņai un L. Sarjai.

Komandas nākamā spēle izbraukumā 20. martā pret Latvija U16. Bet nākamā spēle Kandavā jau 24. martā pret Jūrmalu. (Tiešraides Latvijas Basketbola savienības YouTube kontā.)

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top