Pāriet uz lapas karti

"Esmu dzimis Kandavas novadā 2020"

24.08.2020 12:00 - 13:00

dsc_0159.jpgNovada saimei piepulcējas 2019.gadā dzimušie mazuļi.

24.augusta pusdienas laikā brīvdabas estrādi “Ozolāji” pieskandināja mazuļu smiekli, niķīši un arī kāda miega dziesmiņa, jautru melodiju pavadībā. Pasākumā “Esmu dzimis Kandavas novadā” šogad novada saimei svinīgi piepulcēja 2019. gadā dzimušos un novadā deklarētos mazuļus. 

Aicinātas bija 75 ģimenes, kurās pagājušā gadā piedzimuši mazuļi, uz pasākumu kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām un brāļiem bija ieradušies 44 pagājušā gadā dzimušie novadnieki.

Mazuļus sagaidīja un izklaidēja mīkstie un pūkainie cilvēka lieluma Kaķis un Pele. Lai kuplinātu pasākumu, no Melnā meža bija ieradušās ziedu fejas un rūķi ( Cēres pamatskolas teātra grupa Evitas Bērziņas vadībā).

Jaunos novadniekus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, katrs jaundzimušais tika svinīgi ierakstīts Goda grāmatā, vecāki apliecināja mazā pilsoņa ierašanos ar saviem parakstiem un dāvanā saņēma foto albumu un ziedus. Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Maija Zariņa rūpējās, lai pasākums noritētu bez aizķeršanās, jo virs Ozolājiem brieda tumši lietus mākoņi, kas mijās ar saulīti, bet decembra mēnesī dzimušos mazuļus Lietus māte pat pacentās saliedēt ar spēju lietus gāzi!

 Garastāvoklim lietus nekaitēja, jau pēc brīža tas norima, atkal uzspīdēja saulīte un mazie un lielie gaviļnieki varēja pamieloties ar popkornu, pīrādziņiem un cepumiem.

 

 

printēt
<>
back to top