Pāriet uz lapas karti

Kandavas novads starptautiskajā izstādē "Balttour 2019"

06.02.2019

2019_foto_d_gudrikke.jpgNo 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notika 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kurā ar moto: “Baudiet mākslu, dzeju un vēderpriekus romantiskajā Kandavas vecpilsētā!” piedalījās arī mūsu novads.

Aicinājām „Balttour” apmeklētājus atbraukt uz Kurzemi, lai iepazītu mazo, senatnīgo un romantisko Kandavu, kur vecpilsētā un Abavas senlejā  iedvesmu gūst  mākslinieki, dzejnieki  un dabas mīļotāji. To nodrošina kalnainais reljefs, brīnišķīgie dabas skati un senatnes elpa, kas šeit jaušama ik uz soļa.

Kopš 2018.gada Kandavas vecpilsētas piecu namu sienas grezno latviešu autoru dzeja- kandavnieku dāvana Latvijai 100.jubilejā.

Šogad 26.oktobrī svinēsim 10.Kafijas un tējas svētkus. Kandavā populāra ir ozolzīļu kafija, izstādē to nobaudīt un iegādāties piedāvāja novada Amatniecības centra vadītāja Kitija Švīgere. Stendā radoši darbojās keramiķe, mākslas plenēru organizatore Linda Romanovska un vīndaris Ivo Immermanis, ģimenes vīna darītavas „Tēviņi” saimnieks. No zemnieku saimniecības „Birznieki” bija atvesti svaigie un kūpinātie kazas sieri, bet  1. februārī - Kalnmuižas pils restorāna garšas Kandavas stendā prezentēja menedžere Kristīne Otmane.

Stendu iekārtoja: māksliniece Baiba Rulle, mākslinieks – noformētājs Jurģis Muska, saimniecības daļas vadītājs Erlens Bergs un skaņu operators Raimonds Vanags. Ar padomiem palīdzēja māksliniece Linda Romanovska un Kandavas novada muzeja vadītāja Sarma Anģēna. Banera bildes autors: fotogrāfs Jānis Kamerāds. Visus uz Rīgu veda un stenda iekārtošanā aktīvi palīdzēja šoferītis Gints Šteinbergs. Milzīgs paldies visiem, kuri pielika savu roku Kandavas novada stenda tapšanā, aktīvi līdzdarbojās un visādi citādi mūs atbalstīja. Īpašs paldies: Ingai Priedei, Ivetai Gruntei, Jānim Tiltiņam un Aijai Rencei, Gintai Immermanei, Solvitai Jansonei, Danutai Ābelei, Aivai Valdmanei, Lienei Šnikvaldei, Dacei Avotai, Diānai Isakai, Jānim Priedniekam, Līgai Šupstikai, Dagnijai Gudriķei, Aleksim Čabajam u.c. Paldies visiem, kuri rada iespēju atbraukt uz izstādi "Balttour 2019" un apciemot Kandavas novada stendu.

Paldies par finansējumu un atbalstu Kandavas novada domei un Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldei.

 


Foto: D.Gudriķe Foto: Kandavas TIC Foto: Kandavas TIC Foto: Kandavas TIC Foto: Kandavas TIC Foto: Kandavas TIC Foto: Kandavas TIC Foto: Kandavas TIC Foto: Kandavas TIC Foto: A.Čabajs Foto: I.Smuškova Foto: I.Smuškova Foto: A.Marcinkēvičs Foto: A.Marcinkēvičs Foto: A.Marcinkēvičs
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top