Pāriet uz lapas karti

Attālinātas piedzīvojumu sacensības komandām: Kandavas Lieldienu balva

26.03.2021 - 12.04.2021

lieldienu_balva.jpgGaidot pavasari, Kandavā izvietoti 20 krāsaini lielizmēra putnu būrīši ar putnu aplikācijām un QR kodu, kā arī vēl kādas ciparu kombinācijas, lai dotos interesantā piedzīvojumā, savas mājsaimniecības ietvaros.

Kandavā un tās apkārtnē izvietoti 20 dekoratīvi putnu būri. Vairāk un karte pieejama kandava.lv. Uz 8 putnu būriem ir atrodami kodi (paraugs fotogalerijā), kurus pareizā secībā ierakstot tabulā, iegūsiet koordinātes. Tās norāda „atslēgas” vietas atrašanos (izmantojiet viedtālruņus ar GPS vai meklējiet mājaslapā balticmaps.eu ). Visās 9 vietās (8 „putnu būri” un 1 „atslēga”) komandai ir jāuzņem pašbilde (selfijs). Komandai un vietām jābūt skaidri atpazīstamiem.

Rezultātu iesniegšana, vērtēšana un apbalvošana: līdz 2021. gada 12.aprīlim uz e-pastu uvecins@gmail.com jānosūta komandas nosaukums, sastāvs, kontakttālruņa Nr. un vismaz 9 augstākminētās fotogrāfijas. Tiks vērtēta iesniegto fotogrāfiju atbilstība un kvalitāte. Iesniegšanas ātrums netiek ņemts vērā! Informācija par apbalvošanu tiks publicēta vēlāk.

Nolikums pieejams: KLB_nolikums_1.pdf.piemers5.jpg

print.png

  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top