Pāriet uz lapas karti

Aktuāli

Aicinām pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2018”

logo_sejejs_2018.jpgZemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2018”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs septiņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

“Šogad konkurss “Sējējs” ir sevišķi īpašs divu iemeslu dēļ – tas notiek 25. reizi un šis ir gads, kad svinam Latvijas simtgadi. Latvijas lauksaimnieki un lauku uzņēmēji gādā par sociālekonomisko aktivitāti laukos un dod ieguldījumu mūsu valsts ekonomikas attīstībā. Mums no svara ir katrs cilvēks, kas dzīvo laukos un nodrošina lauksaimniecisko ražošanu neatkarīgi no tā, vai viņš ir mājražotājs vai lielsaimnieks. Mums ir daudz talantīgu un centīgu lauku uzņēmēju. Tāpēc aicinu lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus un ģimenes laukos pretendēt uz lauksaimnieku vidū augsti vērtēto Gada balvu “Sējējs”. Aicinu pašvaldības apzināt sava novada labākos un čaklākos saimniekus, piesakot viņus konkursam,” norāda zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Dalībnieki konkursā “Sējējs 2018” tiks vērtēti nominācijās – “Gada lauku saimniecība”, kurā vērtēs augkopības, piena un gaļas ražošanas saimniecības, “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”, “Ģimene lauku sētā”, “Jaunais veiksmīgais zemnieks”, kā arī “Gada veiksmīgākā kopdarbība”. Pieteikumi dalībai šajās nominācijās jāiesniedz SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2 līdz 2018. gada 10. maijam.

Lasīt visu ziņu

28. aprīlī V Latvijas Tūrisma informācijas tirgus un Pavasara tirgus Preiļos

28.04.2018

28_04_2018_v_latvijas_turisma_informacijas_tirgus_preilos.jpgPreiļu novada Tūrisma informācijas centrs, kas izlozes ceļā ieguva tiesības šogad Preiļos organizēt V Latvijas Tūrisma informācijas tirgu, izsludina tūrisma informācijas sniedzēju elektronisku pieteikšanos.

Vislatvijas tūrisma informācijas sniedzēju pasākums notiks 28.aprīlī Preiļos, laukumā pie Preiļu novada domes, Raiņa bulvārī 19.  Tūrisma sezonai sākoties, ikvienam būs lieliska iespēja uzzināt aktuālāko tūrisma informāciju novados un reģionos visā Latvijā, piedalīties konkursos, loterijās.

Lasīt visu ziņu

Meistari aicināti pieteikt dalību pasākumam “Satiec savu meistaru 2018”

2017__linda_romanovskas_keramikas_ceplis__foto_kandavas_tic_arhivs.jpgLaikā no 2018. gada 6. līdz 8.aprīlim jau desmito reizi visā Latvijā notiks pasākums “Satiec savu meistaru”. Ik pavasari pasākums kļuvis par gaidītu notikumu, un aizvadītajos gados savu meistaru darbnīcās, studijās, muzejos, skolās, kultūras centros, bibliotēkās apmeklējuši 20 tūkstoši dažādu paaudžu interesentu.

Meistari pasākumam aicināti pieteikt dalību līdz 2018.gada 26.februārim, iesniedzot pieteikuma anketu Latvijas Nacionālajā kultūras centrā personīgi vai elektroniskā veidā (sīkāka informācija un elektroniskais pieteikums atrodams zemāk).

Lasīt visu ziņu

Sākusies pieteikšanās akcijai "Atvērtās dienas laukos"!

4_5_05_2018_lv_______11_13_05_lt___atvertas_dienas_laukos2.jpgSākusies gatavošanās akcijai "Atvērtās dienas laukos", kas norisināsies 4.-5. maijā Latvijā un 11.-13. maijā Lietuvā. "Lauku ceļotājs" aicina ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai akcijai un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Šogad "Atvērtās dienas laukos" notiks jau septīto reizi un šis būs otrais gads, kad akcija norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.

Asociācija "Lauku ceļotājs" aicina Jūs pieteikt savu dalību, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU un nosūtīt to "Lauku ceļotājam" līdz 2. martam, rakstot uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.

Lasīt visu ziņu

20. martā seminārs "Tūrisms un mārketings industriālā mantojuma objektos"

27.02.2018

20_03_2018_seminars_par_industriala_mantojuma_saglabasanu_aldaris_riga.jpg

20. martā Rīgas plānošanas reģions Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas  projekta “Industriālā mantojuma atdzīvināšana tūrisma attīstībai” ietvaros organizē semināru “Tūrisms un mārketings industriālā mantojuma objektos”.

Seminārā aicināti piedalīties industriālā mantojuma objektu īpašnieki, tūrisma infomācijas centru pārstāvji un citi tūrisma entuziasti. Seminārs notiks Aldara Alus muzejā, Tvaika ielā 44, Rīgā. Aicinām pieteikties semināram līdz 16. martam šeit http://ej.uz/registracija_Imantojums

Kontaktinformācija: Jana Briede, RPR, +371 26558085, jana.briede@rpr.gov.lv.

1. martā Aizputē Kurzemes plānošanas reģiona seminārs KULTŪRVĒSTURISKĀ MANTOJUMA POTENCIĀLS TŪRISMĀ

01.03.2018

K01_03_2018_kulturvestur_mantoj_potenc_turisma_aizputes_kulturas_nams.jpgURZEMES PLĀNOŠANAS REĢIONA SEMINĀRS KULTŪRVĒSTURISKĀ MANTOJUMA POTENCIĀLS TŪRISMĀ

2018.gada 1.martā 
Aizputes kultūras nams
Adrese: Atmodas 16, Aizpute, Aizputes novads

Lasīt visu ziņu

23. februārī viesu namā "Mazsālijas" Kuldīgas novada tūrisma forums

23.02.2018

Piektdien, 23. februārī, viesu namā “Mazsālijas” Kuldīgas novada Snēpeles pagastā norisināsies ikgadējais Kuldīgas novada tūrisma forums, kurā aicināti piedalīties tūrisma uzņēmēji, pašvaldību pārstāvji un citi interesenti. Dalību pasākumā aicinām pieteikt līdz 21. februārim pa mobilo tālruni 20371650 vai e-pastā: jana@kuldiga.lv . Vietu skaits ir ierobežots. Vairāk kuldiga.lv

23_02_2018_kuldigas_novada_turisma_forums_viesu_namaa_mazsalijas.jpg
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top