Sākusies pieteikšanās akcijai "Atvērtās dienas laukos"!

Sākusies gatavošanās akcijai "Atvērtās dienas laukos", kas norisināsies 4.-5. maijā Latvijā un 11.-13. maijā Lietuvā. "Lauku ceļotājs" aicina ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai akcijai un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Šogad "Atvērtās dienas laukos" notiks jau septīto reizi un šis būs otrais gads, kad akcija norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.

Asociācija "Lauku ceļotājs" aicina Jūs pieteikt savu dalību, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU un nosūtīt to "Lauku ceļotājam" līdz 2. martam, rakstot uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.

printēt Lasīt visu ziņu

20. martā seminārs "Tūrisms un mārketings industriālā mantojuma objektos"27.02.2018

20. martā Rīgas plānošanas reģions Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas  projekta “Industriālā mantojuma atdzīvināšana tūrisma attīstībai” ietvaros organizē semināru “Tūrisms un mārketings industriālā mantojuma objektos”.

Seminārā aicināti piedalīties industriālā mantojuma objektu īpašnieki, tūrisma infomācijas centru pārstāvji un citi tūrisma entuziasti. Seminārs notiks Aldara Alus muzejā, Tvaika ielā 44, Rīgā. Aicinām pieteikties semināram līdz 16. martam šeit http://ej.uz/registracija_Imantojums

Kontaktinformācija: Jana Briede, RPR, +371 26558085, jana.briede@rpr.gov.lv.

printēt

1. martā Aizputē Kurzemes plānošanas reģiona seminārs KULTŪRVĒSTURISKĀ MANTOJUMA POTENCIĀLS TŪRISMĀ01.03.2018

KURZEMES PLĀNOŠANAS REĢIONA SEMINĀRS KULTŪRVĒSTURISKĀ MANTOJUMA POTENCIĀLS TŪRISMĀ

2018.gada 1.martā 
Aizputes kultūras nams
Adrese: Atmodas 16, Aizpute, Aizputes novads

printēt Lasīt visu ziņu

23. februārī viesu namā "Mazsālijas" Kuldīgas novada tūrisma forums 23.02.2018

Piektdien, 23. februārī, viesu namā “Mazsālijas” Kuldīgas novada Snēpeles pagastā norisināsies ikgadējais Kuldīgas novada tūrisma forums, kurā aicināti piedalīties tūrisma uzņēmēji, pašvaldību pārstāvji un citi interesenti. Dalību pasākumā aicinām pieteikt līdz 21. februārim pa mobilo tālruni 20371650 vai e-pastā: jana@kuldiga.lv . Vietu skaits ir ierobežots. Vairāk kuldiga.lv

printēt

<>
Izrāde bērniem "Mana dzimšanas diena"Latviešu filma "Klases salidojums"Komēdija "Viņi melo labāk"