Pāriet uz lapas karti

Villa Taka, viesu nams

13,3 km no Kandavas, Vecsīmaņi, Matkules pagasts, Kandavas novads, Latvija
Juridiskais nosaukums : SIA Vecsīmaņi
Juridiskā adrese : Lugažu iela 6-33, Rīga, LV- 1045
Reģistrācijas numurs : 40003722951
PVN numurs : LV 40003722951

Viesu māja “Romance” atrodas gleznainā apvidū - Abavas senlejas dabas parkā, Kandavas novadā. No Rīgas un no Ventspils 112 km. No Zviedru Cepures 5 km. Apkārtēja vide šeit ir neaizmirstami skaista un neskarta: pakalni mijas ar pļavām un milzīgām gravām. Ejot pa dabas taku pie upes var pēkšņi satikt mazu stirnu vai mežacūku. Viesiem pieejamas mājīgās istabas. Jaunlaulātiem – speciāls Extra - numurs! Pieejami 10 - 2,3,4-vietīgie numuriņi ar visām ērtībām un 20 guļamvietas labiekartotā mansardā (ar WC un dušu). Tusiņiem piedāvājam, telšu vietas, mangaļus, vietu ugunskuram, skaistu dabu un zvaigznes debesīs. Autostāvvieta, vieta sporta spēlēm, bērnu laukums - viss Jūsu pilnvērtīgas atpūtas baudīšanai brīvā dabā.

Piezīmes: 2 km no Buses pilskalna

Valodas: latviešu, krievu, angļu


Vietu skaits: kopā 50 vietas; 30 vietas 10 istabās (3 divvietīgi numuri, 4 trīsvietīgi numuri un 3 četrvietīgi numuri); 20 vietas mansardā uz matračiem

Pakalpojumi: naktsmītnes (duša un WC numurā), kamīnzāle (25 personām), virtuve (plīts, mikroviļņu krāsns, ledusskapis), var nodrošināt ēdināšanu, mūzikas centrs, TV, sauļošanās vieta, telšu vietas, bērnu laukums, vasarā piepūšams baseiniņš, dabas taka, piknika vietas, volejbola un futbola laukums, 4 velosipēdu noma, zirgu izjādes, peldvieta, dīķis.

Piezīmes: Apkārtne un telpas piemērotas kāzu, dažādu svinību, nometņu, sporta spēļu, semināru rīkošanai.
Brokastis nav iekļautas naktsmītņu cenā, bet iespējams pasūtīt.

Foto no putna lidojuma. 2015. gads. Pasākums "Kukaiņu diena Abavas senlejā". Foto: Ilze Dravniece. 2015. gads. Foto: Ilze Dravniece. 2015. gads. Foto: Ilze Dravniece. 2015. gads. Foto: Ilze Dravniece. 2015. gads. Foto: Ilze Dravniece. 2015. gads. Foto: Ilze Dravniece. 2015. gads. Foto: Ilze Dravniece. 2015. gads. Abavas senleja un Imulas dabas taka pie viesu nama "Romance". Foto: Ilze Dravniece. 2015. gads Abavas senleja un Imulas dabas taka pie viesu nama "Romance". Foto: Ilze Dravniece. Atpūtas telpa pie pirts. Abavas senleja. Kad ir sniegs no šī kalna var braukt ar ragaviņām. Tā ir liela banketu zāle 40-50 cilvēkiem. Ir kamīns, muzikālais centrs, DVD, disko gaisma. Te var forši nosvinēt kāzas vai jubileju. Tajā pašā mājā ir arī pirts, atpūtas telpa un trīs istabas otrajā stāvā. Mums ir arī disko gaisma :) Neliela kamīnzāle 15-20 cilvēkiem un virtuve ar aprīkojumu. Volejbola laukums Futbola laukums Viesu māja un pirts māja Naktsmītnes pirts mājā. Naktsmītnes pirts mājā. Kamīnzāle. Bērnu nometne "Mazais pētnieks". Bērnu nometne "Mazais pētnieks". Bērnu nometne "Mazais pētnieks". Bērnu nometne "Mazais pētnieks". Bērnu nometne "Mazais pētnieks". Bērnu nometne "Mazais pētnieks".
<>
back to top