Vispārīgās fiziskās sagatavotības nodarbības pirmsskolas bērniem

01.10.2019 17:30 - 18:15 kur : Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skola

Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skola piedāvā vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem no 4 – 6 gadu vecumam trenera Igora Zaļevska vadībā.

Nodarbības notiks divas reizes nedēļā K.Mīlenbaha vidusskolas sporta zālē:
otrdienās no 17:30 līdz 18:15
ceturtdienās no 17:15 līdz 18:00

Pirmā iepazīšanās nodarbība – 1. oktobrī!

Ja bērniem un vecākiem pirmās nodarbības liksies aizraujošas, bērni tiks uzņemti sporta skolas saimē. Plašāka informācija pa tālruni: 29149754 (Igors Zaļevskis), vai interesēties Sporta skolā pie direktora vietnieces pa tālruni: 63107353 (Inga Rozenfelde).

printēt Lasīt visu ziņu

Aizvadīta Kandavas novada atklātā čempionāta orientēšanās sportā 3. kārta

30.09.2019

Aizvadīta Kandavas novada atklātā čempionāta orientēšanās sportā 3. kārta, kas notika Melnā meža apkārtnē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Valmieras teātra viesizrādi “Kaķis uz nokaitēta skārda jumta”

29.09.2019 17:00 - 18:30 kur : Kandavas kultūras nams

29. septembrī plkst. 17.00, Kandavas kultūras namā Valmieras teātra izrāde “Kaķis uz nokaitēta skārda jumta” Ineses Mičules režijā.

Tenesija Viljamsa ar Pulicera prēmiju apbalvotā drāma stāsta par kādu lielu un bagātu ģimeni, kas dzīvo Amerikas Dienvidos. Ir silts un mierīgs vasaras vakars. Ir Lielā Tēta 65. dzimšanas diena. Ģimene sanāk kopā, lai svinētu. Vakara gaitā svinības pārvēršas par ģimenes savstarpējo attiecību krīzi, bet gadiem krātie meli vienam pret otru un sevi pašu nebūt nav sliktākais, ko viņi visi kopā lobīs kā sīpolu - kārtu pa kārtai…

Lai gan luga ir sarakstīta pagājušā gadsimta 50.gados, tajā skartās tēmas – mīlestība, naids, savas identitātes meklējumi, citāda orientācija, bailes, vientulība, nāve – mūsdienu kontekstā ir aktuālas joprojām.

“Viss nav tik vienkārši. Viņš mīl to, kā vairs nav. Viņa mīl viņu. Tas mīl sevi. Svarīgi neiekrist lugā izliktajos slazdos. Noturēties, piezemēties uz visām četrām. Jo kaķis ir simbols drosmei dzīvot neatkarīgi un rīkoties pēc savas sirdsapziņas. Kaķis dara, ko grib, dabū to, kas tam vajadzīgs, neko sev neliedz, ir godīgs un tiešs. Tad kāpēc mēs gaidām to brīdi, kad ir jau par vēlu?” vaicā režisore Inese Mičule.

Lomās: Ieva Puķe, Kārlis Freimanis, Māra Mennika, Mārtiņš Liepa, Skaidrīte Putniņa un Rihards Rudāks.

Izrāde nominēta 2017./2018. gada sezonas Latvijas teātru gada balvai kategorijā "Gada mazās formas izrāde".

Biļetes var iegādāties Kandavas kultūras nama kasē (63182040), “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Biļešu cenas: EUR 9; 11; 13

MIĶEĻTIRGUS KANDAVĀ

29.09.2019 09:00 - 14:00 kur : Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

29.septembra rītā skvērā pie Bruņinieku pilskalna bija liela rosība, jo visus pirkt un pārdot gribētājus pulcēja ikgadējais Miķeļtirgus Kandavā.

Par jestrām dziesmām un jautrām dejām gādāja Stendes muzikanti, Kandavas Deju skola, folkloras kopa “Vācelīte” no Zantes un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Zemīte”.

Daudziem gaidīta atrakcija bija Umurkumurs, taču tikt līdz balvām ne visiem pietika spēka. Pirmais, kas tika pie Umurkumura balvas bija Artūrs Druķis.

Nosvinēti projekta “Dari, baudi, dalies Kandavā 2019” ražas svētki

29.09.2019 kur : Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

29.septembrī Kandavā, skvērā pie Buņinieku pilskalna, reizē ar Miķeļdienas tirdziņu, tika nosvinēti arī projekta “Dari, baudi, dalies Kandavā 2019” ražas svētki. 

Uz ražas svētkiem tika ielūgti projekta dalībnieki, lai padalītos savstarpējā pieredzē par vasarā paveikto, kā arī, lai padižotos ar savu vasaras darbu.  Ģimenes, kas atrada laiku,  lai paviesotos kopīgajā aktivitātē tika atvestas uz pasākumu un varēja baudīt gan Miķeltirgus piedāvājumu, gan saņemt pateicības par dalību projektā- katra  ģimene saņēma recepšu grāmatu ar pateicības ierakstu.  Tiem projekta dalībniekiem, kuriem neizdevās paviesoties, pateicības nogādāsim uz mājām.

Ļoti priecājamies par tām saimniecēm, kas atvēlēja savu veikumu burciņās kopīgai degustācijai. Bijām patīkami iepriecināti, ka cilvēku interese par degustāciju bija liela un arī klāt pieliktās receptes atrada interesentus, kas mēģinās nogaršotos  un iepatikušos ziemas krājumus ieviest arī savā ēdienkartē. 

Ja pieaugušos saistīja receptes un piedāvāto krājumu garšošana, tad mazie apmeklētāji varēja nodoties cepumkūku gatavošanai. Pateicoties biedrības “Tuvu” atbalstam mums bija pieejama cukura glazūras masa un dekori, kurus uzklājot uz auzu cepumiem ikvienam čaklo roku īpašniekam izdevās izgatavot sev vienreizēju cepumkūku ar greznu rotājumu. Daudzas cepumkūkas žigli pazuda kārajās darinātāju mutēs, bet citas tika nestas līdzi, lai iepriecinātu ģimeni pie tējas vai kafijas galda.  Liels paldies visiem dalībniekiem, brīvprātīgajiem koordinatoriem un palīgiem, kas veltīja savu laiku visas vasaras garumā šī projekta realizācijai!

Informāciju sagatavoja: projekta koordinatore Ērodeja Kirillova

"Kandavas Ozolzīļu" kauss basketbolā

27.09.2019 17:00 - 28.09.2019 - 22:30 kur : Kandavas sporta halle

No 27.līdz 28. septembrim Kandavā norisinājās par nu jau tradicionālo turnīru kļuvušais „Ozolzīļu kauss 2019”, kurā piedalījās mūsu Kandava/Anzāģe, LU/BS Rīga, Kandavas sadraudzības pilsētas Šilales „Lūši” (Lietuva) un Kazahstānas „Barsy Atirau”.

Turnīru atklāja LU ar Barsy, kurā jau no spēles sākuma toni noteica tālie austrumu ciemiņi, un spēles intriga jau bija noslēgusies pēc pirmajām desmit minūtēm, gala rezultātā Barsy uzvarēja ar 91:68.

Vakara spēle izvērtās krietni aizraujošāka un dramatiskāka, gan mājinieki Kandava/Anzāģe, gan Šilale demonstrēja agresīvu, ātru spēli, kā arī abas komandas ļoti precīzi uzbruka grozam, līdz ar to spēle bija ļoti rezultatīva, galu galā nedaudz pārāki izrādījās draugi no Lietuvas 107:97.

Otrajā dienā, kurā izšķīrās medaļu liktenis, vispirms savā starpā tikās abas ārzemju komandas. Kazahstānas vienība spēli iesāka labāk, tomēr lietuvieši nepadevās un trešās ceturtdaļas beigās izvirzījās vadībā, bet pēdējais vārds un izšķirošais izrāviens piederēja Barsy basketbolistiem, uzvarot ar 103:96, sperot lielu soli pretī uzvarai turnīrā.

Pēc tam laukumā devās mūsu komanda, eksaminējot LU studentus. Taču Kandavas eksāmens studentiem izrādījās par sarežģītu, jo visu spēles laiku drošā vadībā atradās turnīra rīkotāji, un beigās pārliecinoša uzvara ar 77:57.

Vakara cēlienu iesāka LU duelis ar Šilali, kurā beidzot arī studentiem sanāca sīva spēkošanās, un uzvarētājs nebija zināms līdz pat pēdējam uzbrukumam, jo 3 sekundes līdz beigām Nikam Līnim ar metienu no distances bija iespēja izraut uzvaru, tomēr tas nebija sekmīgs, lietuvieši izcīnīja bumbu un pēc tam precīzi raidīja abus sodiņus uzstādot gala rezultātu 78:74.

Pēdējā turnīra spēli mūsu komanda sagaidīja vien 7 spēlētāju sastāvā, jo pāris spēlētāji bija iedzīvojušies dažādās nelielās traumās, un tā kā šis ir sagatavošanās turnīrs, tad ar veselību nejokojām, diemžēl tieši pirms spēles slikti sajutās arī Kristers, un nospēlējot vien četras minūtes, saprata, ka vairāk nespēs, līdz ar to palikām vien 6. Kazahstānas komanda situāciju izmantoja pilnība, kurinot ļoti lielu spēles tempu, pielietoja agresīvu aizsardzību, kurai līdzi nespējām turēt, un spēles liktenis tika izšķirts jau pirmajā puslaikā. Tomēr līdzjutēju atbalstīti cīnījāmies līdz galam, un otrajā puslaikā spēle uzlabojās un starpību nedaudz sadeldējām, beigās zaudējums ar 89:108 un turnīrā izcīnīta trešā vieta.

Turnīra simboliskajā pieciniekā tika iekļauts mūsu kapteinis Guntars Strāķis, LU līderis Niks Līnis, no Barsy Ailkhan Marat un no Šilales saspēles vadītājs Justas Košys, kā arī Julius Gustas. Bet turnīra vērtīgākais spēlētājs Barsy leģionārs Donte McGill.

28. septembrī dienas kārtībā bija arī trīspunktu konkurss, kurā no katras komandas startēja divi pārstāvji, no mūsu komandas piedalījās abi jaunie basketbolisti, Ralfs Bergs un Kristers Šnikvalds, diemžēl finālā nevienam no puišiem neizdevās tikt. Finālam kvalificējās pagājušā gada uzvarētājs Martynas Šeputis no Šilales, pret LU pārstāvi Norbertu Strautiņu, Martynas Šeputis finālā ar 19 precīziem metieniem triumfēja.

Turnīrs sniedza ļoti vērtīgu pieredzi, spēcīgi pretinieki, augsts temps un līmenis, rezumē – sezonai būsim sagatavojušies, un esam gatavi rādīt skaistu un labu basketbolu. Pirmā spēle jau piektdien, 20:00, Kandavas sporta hallē. Gaidīsim Jūsu atbalstu tribīnēs, tiekamies!

1. vieta - BK Atiray Barsi (Kazahstāna)

2. vieta - Šilalles Lūšis (Lietuva)

3. vieta - Kandava/Anzāģe

4. vieta LU/BS Rīga

Draudzības spēlē starp LR Saeimas un Kandavas novada domes komandām, uzvarēja Kandavas novada dome.

Ģimenes veselības diena Kandavā

28.09.2019 10:00 - 15:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

28.septembrī no plkst. 10:00 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā norisinājās Ģimeņu veselības diena.

Ar lekciju par veselīgu uzturu uzstājās Latvijā plaši pazīstamā dietoloģe Lolita Neimane un citi speciālisti. Dienas laikā norisinājās ēdienu gatavošanas meistarklses, sportiskas aktivitātes un konsultācijas pie veselības speciālistiem. Pasākuma noslēgumā aktīvākie apmeklētāji dāvanā saņēma veselīga uztura šķīvi no OnPlate.

Kurzemes kauss futbolā nonāk z/s Arvo īpašumā

28.09.2019

28.septembrī Brocēnu stadionā tika aizvadīta Kurzemes kausa izcīņa futbolā 7 pret 7, uz kuru tika aicinātas astoņu novadu un pilsētu čempionu komandas. Par uzvarētājiem kļuva Kandavas čempioni - z/s Arvo komanda.

Lai arī Kandavas čempioni Kurzemes finālturnīrā līdz šim nebija piedalījušies, komandas uzvaru par pārsteigumu īsti uzskatīt nevar. Z/s Arvo rindās bija pulcējušies meistarīgi spēlētāji, sakausējot jaunību un pieredzi. Komandai ceļu uz finālu stipri atviegloja liepājnieki TEM, kas pēdējā brīdī izlēma turnīrā nepiedalīties. Abi pārējie pretinieki grupā - Blāzma un FK Zibens - tika pieveikti pārliecinoši ar vienādu 4:0 rezultātu.
 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas kartodroma DD2 4H LeMans sacīkstes

28.09.2019 11:00 kur : Kandavas Kartodroms

Programma: 

9:00 - 9:45 Brīvie treniņbraucieni
     10:00 - 10:15 Dalībnieku sapulce


    11:00 - 11:10 Kvalifikācijas braucieni
    11:30 Starts
    15:30 Finišs
    16:30 Apbalvošana

Noslēdzies Kandavas novada taku skriešanas seriāls 2019

27.09.2019 18:00 - 21:00 kur : Cēres sporta halle

27. septembra vakarā tika aizvadīta Kandavas novada taku skriešanas seriāla 6. kārta, kas arī bija šī gada noslēgums taku skriešanas seriālam. Tika izskrietas takas ap Cēres sporta halli.

Kopvērtējums pēc 5. kārtām pieejams šeit.

6. kārtas rezultāti pieejami šeit.

Organizatori saka paldies Aivaram Rožinskim par Cēres pamatskolas skolēnu iesaistīšanu!


<>