Pāriet uz lapas karti

Konkursa "Diženi Kandavas novadā" laureātu apbalvošana

30.11.2019 19:00

dsc_0372.jpg30.novembrī Valdeķu kultūras namā uz gadskārtējo zemnieku-uzņēmēju balli, kā arī konkursa “Diženi Kandavas novadā 2019” laureātu godināšanu,  pulcējās vairāk kā 300 Kandavas novada zemnieku un uzņēmēju.

Svinīgo vakaru atklāja domes priekšsēdētāja Inga Priede, sakot, ka “konkursa norises laikā esam atklājuši tik daudz nezināmu un interesantu vietu. Varam lepoties, ka mūsu vidū ir daudz skaistu sētu, darbīgu uzņēmumu un organizāciju, īpašu vietu, kā arī čaklu, radošu un interesantu novadnieku”.

“Katru gadu konkursā startē tik dažādi un atšķirīgi dalībnieki ar savu īpašo odziņu, bet viena lieta, kas vienoja jūs visus - tā bija labestība un sirds siltums ar kādu jūs mūs sagaidījāt. Tas iedvesmoja un paldies par pozitīvajām emocijām, ko jūs mums devāt!” prieku par dalībniekiem pauda priekšsēdētājas vietniece un žūrijas locekle Gunda Cīrule.

Šogad konkursam bija pieteikušies 27 pretendenti, kas startēja deviņās nominācijās. Laureātu nominācijas ieguva 12 no viņiem.

Nominācija “Sakoptākā privātmāja” pilsētā- Anita un Gatis Leimaņi, Ošu iela 2, Kandava;

Nominācija “Sakoptākā privātmāja” pagastā- Inita un Valērijs Usi, “Varavīksnes”, Zantes pagasts;

Nominācija “Sakoptākā zemnieku saimniecība”- Guntis un Arita Krūmiņi, z/s “Lapsas”, Zemītes pagasts;

Nominācija “Krāšņākais balkons, skatlogs vai daudzdzīvokļu māja”- Natālija Murāne, Pārsla Rēdliha un Sanita Alehnoviča, “Ataugas”, Cēres pagasts;

Nominācija “Dižākā lauku sēta”- Austra Ozoliņa- Lautenbaha, “Lielskudras”, Matkules pagasts;

Nominācija “Darbīgākā organizācija/uzņēmums” pilsētā- Raivis un Gita Bērziņi, "RGR Pluss", Kandava;

Nominācija “Darbīgākā organizācija/uzņēmums” pagastā- Aivars Žiedas un Linda Leitlande, “Kalnēni”, Vānes pagasts;

Nominācija “Darbīgākā organizācija/uzņēmums” pagastā- Almants un Sarmīte Immermaņi, “Stādu darbnīca”, Zemītes pagasts;

Nominācija “Skaistākais dārzs”- Regīna, Guna un Juris Skujiņi, “Kalēji”, Kandavas pagasts;

Nominācija “Radošākais novadnieks”- Evita Bērziņa, Cēres pagasts;

Nominācija “Vieta, kas jāredz”- Mākslinieku-amatnieku veikals “Pūralāde”, Kandava;

Nominācija “Veiksmīgākais tūrisma piedāvājums”- Kandavas kartodroms, Kandava.

 

Finanšu institūcijas ALTUM Latvijas zemes fonda vadītāja Ina Alksne par ilggadēju un veiksmīgu sadarbību īpašu balvu pasniedza zemnieku saimniecībai “Lieknes”, kas apsaimnieko vienu no pirmajiem Zemes fonda nopirktajiem īpašumiem Kandavas novadā.  Savukārt, biedrības "Zemnieku saeima" valdes priekšsēdētāja vietnieks Juris Cīrulis specbalvu pasniedza zemnieku saimniecībai “Lapsas”.

“Kastaņu” mājas saimnieks Aigars Ālītis saņēma žūrijas locekļa Jurģa Muskas specbalvu par seno latviešu tradīciju turēšanu godā.

Pateicības par dalību konkursā saņēma Inese Ozola un Sandis Zaļais, Irīna un Ziedonis Freimaņi, Ninelvija Leleviča un Pārsla Šteinberga, Gunta Gūtmane, Baiba un Agris Baroni, Gunta un Guntis Gulbji, Ligita un Ēvalds Pīternieki, Zigrīda un Leons Trusovi, Marija un Balis Raginski, Ausma Kvedova un Liene Stavro, Dzintra Birziņa un Aivis Vilsons, Anta Birkenšteina, Agnese un Aigars Ālīši, Aiga, Aivars Bitmaņi un Jānis Kālis.

Vērtēšanas komisija atzina, ka ikviena tikšanās ar katru konkursa dalībnieku ir bijis baudījums ne vien acīm, bet arī dvēselei, jo no sirds darīts darbs nepaliek nepamanīts, tas iedvesmo un paceļ. Domājot par nākamā gada konkursu, domes uzņēmējdarbības konsultante un konkursa žūrijas locekle Iveta Pāža aicina iedzīvotājus nebūt kautrīgiem un pieticīgiem, bet būt drosmīgiem un piedalīties konkursā, lai parādītu skaistās vietas, iekoptos dārzus un īpašos talantus. Paldies, ka mīlat savu novadu un lepojaties ar savu īpašumu, jo padarot skaistu savu sētu, jūs padarāt krāšņāku visu novadu!

Vakaru vadīja Māris Grigalis un balli spēlēja grupa “Ceļojums”.

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top