Pāriet uz lapas karti

Ar pludmales volejbola turnīru atklāj jaunus sporta laukumus

22.06.2019 kur : Kandavas sporta halle

img_0141.jpgSestdien, 22. jūnijā, pie Kandavas sporta halles jau no rīta bija manāma rosība. Proti, ar spraigu Līgo svētku turnīru sievietēm un vīriešiem, tika atklāti divi jauni pludmales volejbola sporta laukumi. 

Sporta laukumi pie Kandavas sporta halles tika izveidoti jau maijā, sadarbībā ar biedrību “Kandavas attīstībai”, SIA "Kandavas ceļi", Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldi un Kandavas novada domi.

Ir patīkami, ka vienkopus veidojas sporta komplekss, kuru var izmantot gan skolēni sporta stundās, gan vasaras nometņu dalībnieki, kas izvēlas dzīvošanu halles viesnīcā un treniņnodarbības Kandavā. Pludmales volejbola laukumi ir funkcionāli, noņemot tīklu un stabus, tos var izmantot arī kā smilšu futbola laukumus, vai arī fizisko nodarbību treniņiem. Pirmie mači notika jau Kandavas novada svētku laikā, bet nu laukumi ir iekārtoti un pabeigti un var norisināties sacensības.

Tā pirmajā turnīrā, ko rīkoja Kandavas novada kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieks Roberts Rozentāls sadarbībā ar biedrību “Kandavas attīstībai”, tika pieteiktas sešas sieviešu komandas un 14 vīriešu komandas. Sievietēm – sešu komandu konkurencē uzvaras laurus plūca Elza Smilškalne un Madara Bajāre (Talsi), 2. vietā – Ilze Trubača un Silva Ivuškāne (Kandava), bet 3. vietā – Līga Čabaja un Egita Grundmane (Kandava). Ceturtās palika Ilze Gotfrīda un Kristiāna Andersone (Kandava/Saldus). Savukārt vīriešu konkurencē par favorītiem tika atzīti Toms Tālbergs un Mikus Podkalns (Talsi), 2. vietā atstājot Arturu Jackovski un Arturu Hirkovski (Tukums), bet 3. vietā ierindojās Jānis Medenis un Gustavs Freimanis (Jēkabpils), aiz sevis atstājot Ģirtu Bērziņu un Sandi Vitolu (Kandava).

Paldies sporta preču veikalam “Sporta bode” un SIA “Kristaps” par balvām. Nākamais turnīrs plānots jūlija vidū. Uz tikšanos!

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top