Pāriet uz lapas karti

Muzeju nakts "Šūpulis" Kandavā

19.05.2018 19:00 - 23:55 kur : Kandavas muzejs, Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija
Novada muzejs 19.maija vakarā viesmīlīgi vēris durvis apmeklētājiem
Novada muzejs 19.maija vakarā viesmīlīgi vēra durvis apmeklētājiem

19.maija vakarā Kandavas novada muzejs, tāpat kā muzeji visā Latvijā, viesmīlīgi vēra durvis apmeklētājiem muzeju nakts pasākumā zem vienota nosaukuma “Šūpulis”.

Kandavnieku "Šūpulī” ar koncertu viesojās Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska un ģitārists Māris Kupčs. Tā bija stundu gara emocijām pārpilna koncertprogramma, kurā dziesmas mijās ar dzeju un instrumentālām kompozīcijām. Nelielā muzeja zāle bija pārpildīta, tik liela atsaucība ilgi nebija bijusi, klausītāji neskopojās aplausiem, daudzi nekautrējās atzīties, ka koncerta laikā vairākas reizes slaucījuši asaras. 

 Pēc koncerta svinīgi tika atklāta jaunā izstāde “100 muzeja dārgumi” seifa telpā. Muzeja darbinieki saka lielu paldies par atbalstu izstādes tapšanā Jurģim Muskam un Erlenam Bergam. 
Vakara apmeklētājiem tika piedāvāta arī  izstāde “Mēs no Kandavas” Mākslas galerijā un muzeja foajē, kurā ar saviem darbiem dažādās tehnikās piedalījās esošie un bijušie kandavnieki.  Daudz interesentu bija vēsturnieces Aksildas Petrēvicas vadītajai ekskursijai “Kandavnieku šūpulis”.

Muzeja brīvdabas kino varēja skatīties dokumentālās filmas par Kandavu. Bērni darbojās radošajā darbnīcā “Koka gleznošana”. 

printēt
Kandavas Promenāde 19.maija vakarā pirms muzeju nakts Novada muzejs 19.maija vakarā viesmīlīgi vēris durvis apmeklētājiem Koncertē Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska Ģitārists Māris Kupčs Ināra Znotiņa atvērs durvis uz 100 novada muzeja dārgumiem
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top