Pāriet uz lapas karti

Ziemassvētku atzīmēšana Kandavā

26.12.2016 11:00 kur : Kandavas muzejs, Kandavas kultūras nams

img_2316.jpg26.decembrī Kandavā, kā tas ierasts jau daudzus gadus, svinēja Ziemassvētkus. Jau no vienpadsmitiem rītā ar laimes liešanu, monētu kalšanu un piparkūku darbnīcu lielus un mazus svētku svinētājus gaidīja veikalā “Centrs” un kafejnīcā “Ieviņa”.

Kandavas novada muzejā notika fotokonkursa “Kandavas novads četros gadalaikos” dalībnieku apbalvošana. 

Konkurss notika laikā no 2015.gada 1.novembra līdz 2016. gada 1.novembrim, tā mērķis bija veicināt iedzīvotāju aktivitāti un piederības sajūtu savai pilsētai un novadam un atlasīt interesantākās fotogrāfijas novada domes ikgadējā kalendāra veidošanai. Dāvanas par piedalīšanos- īpašas krūzītes ar novada logo- saņēma Daiga Rēdmane, Danuta Eva Bite, Laura Kristīne Melne, Sanda Gudriķe un Jānis Kamerāds. Lai motivētu arī turpmāk ķert skaistus mirkļus no novada pasākumiem un vietām, tika apbalvoti visi novada kalendāra fotogrāfiju autori, arī tie, kas nebija piedalījušies konkursā, Laura Vanaga, Anda Štrausa, EgiJa Lāce, Jānis Priednieks un Egita Grundmane.

Novada muzejā darbojās dāvanu tirdziņš, notika radošās darbnīcas un darbojās traktieris. Par apmeklētāju trūkumu sūdzēties nevarēja, daudzi vēl steidza iegādāties dāvanas, bērni darbojās darbnīcās, vecāki traktierī varēja iemalkot kafiju un baudīt citus kārumus.

Kandavas kultūras namā izskanēja Kandavas Deju skolas uzvedums “Vecīša cimdiņš”, varēja nopirkt gardas pankūkas, kartupeļu virtuļus, tēju un kafiju, kā arī darbojās radošās darbnīcas, rotaļu programma bērniem un fotografēšanās ar briedi Rūdolfu.

Kad satumsa vakars Promenādē visus aicināja ugunsšovs “Fire Spirit” un hercoga Jēkaba laika ugunsmašīna, bet svētki noslēdzās ar koncertprogrammu “Kungi uzlūdz dāmas” kultūras namā.

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top