Pāriet uz lapas karti

Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēle: PUSFINĀLS Kandava/Anzāģe - BK Jēkabpils

23.04.2022 14:00 kur : Kandavas sporta halle

img0973.jpgPusfināla sēriju iesākam ar zaudējumu. Mērķis atgriezt sēriju Kandavā!

Mums neierastā laikā, sestdienas dienas vidū jeb pulksten 14:00, aizvadījām pirmo pusfināla spēli ar spēcīgo BK Jēkabpils. Spēle bija zīmīga arī ar to, ka šī bija abu komandu pirmā savstarpējā spēle vēsturē.
Tā kā uz finālu tiks tā komanda, kura izcīnīs divas uzvaras, tad, saprotams, ka spēles likme ļoti augsta. Jēkabpils komandai pieredze ir lielāka, un varbūt tieši tāpēc šo spēli viesi iesāka krietni veiksmīgāk. Kamēr mūsu puišiem nu nekādi nevedās spēle, tikmēr viesi mūsu grozā bēra vienu punktu pēc otra. Pēc pirmās ceturtdaļas 11:25. Otrajā ceturtdaļā mazliet atvērās arī mūsu uzbrukums, bet Jēkabpils turpināja uzbrukt ar teju izcilu precizitāti un pirms pārtraukuma 37:60...

Puslaika pārtraukumā tika atrastas zāles pret viesu uzbrukumu, nu punkti „lūšiem” nāca krietni grūtāk, tiesa arī mēs nekādi nespējām bumbu dabūt cauri tīkliņam, un desmit minūtes līdz beigām, gandrīz bezcerīgs 50:75.
Sezonā jau vairākas reizes pārādījām, ka komandai ir raksturs, un tā nekad nepadodas, 8 minūtes līdz beigām, pie -27 turpinājām cīnīties – Gotfrīds trāpa trīspunktniekus; Dambenieks vairākas reizes atbruņo pretspēlētāju, noķeram skatītāju emocijas un 82 sekunžu laikā atspēlējam 15 punktus un uz tablo jau krietni cerīgāks 65:77! Arī turpinājumā labas darbības aizsardzībā, taču pietrūkst tik pat veiksmīgi uzbrukumi, lai arī cīnamies no sirds un dvēseles, tuvāk tikt vairs neizdodas un piedzīvojam zaudējumu ar 67:83.

Taču zinām, ka šī bija tikai viena spēle un vēl nekas nav zaudēts – apņēmības pilni šo sēriju atgriezt atpakaļ uz Kandavu – trešdien brauksim uz Jēkabpili pēc revanša.
Ja Jums ir iespēja, priecāsimies par katru līdzjutēju, kurš dosies mums līdzi, lai ar savu enerģiju palīdzētu mums izcīnīt šo ļoti svarīgo uzvaru. Kopā mēs varam! Par lielu Kandavu!