Konkursa “Diženi Kandavas novadā 2019” dalībnieki dodas apskatīt Kurzemi

31.07.2020

31.jūlijā ekskursijā pa Kurzemes skaistākajām vietām, virzienā uz Liepājas pusi, devās konkursa “Diženi Kandavas novadā 2019” dalībnieki.

Vienas dienas ekskursija ir dāvana visiem iepriekšējā gada konkursa dalībniekiem par atļauju ieskatīties un apciemot viņu sētas, balkonus, dārzus, organizācijas un vērtēt radošumu.

Mūsu mazajā Latvijā ir daudz skaistu vietu, ko apskatīt, un šoreiz ceļš izveda nelielā aplī pa Kurzemes ceļiem. Vien 100 kilometru loku uz vienu pusi izmetot, tik daudz brīnišķīgu vietu tika ieraudzīts un radošu cilvēku satikts!

Kuldīgas vecpilsēta priecēja acis un sirdis ar sakoptību un interesantiem apskates objektiem. 16. un 17. gadsimtā tā bijusi Kurzemes un Zemgales hercoga rezidences pilsēta, kurā uzturējies viņa galms.

Vēlāk tika apskatīta Īvandes muiža un parks, Ēdoles pils un Murkšķu ferma, paēstas gardas pusdienas krodziņā “Pilskrogs”, lai tālāk dotos pie suitiem uz Alsungu, apskatītu Livonijas ordeņa pili, suitu muzeju un Padures pagastā daiļdārzu  “Lazdkalni”.

Atceļā ekskursanti iegriezās lauku saimniecībā “Ceiņi”, iegādājās Ceiņu gardo maizīti un sklandraušus un dienas noslēgumā paviesojās Aizputes vīna pagrabā.


<>