villa Jaunkrastmaļi, brīvdienu māja

Jaunkrastmaļi, Kandava, Kandavas novads, Latvija, LV-3120
57.044899 22.778000

Piedāvā: naktsmītnes brīvdienu mājā un kempinga mājiņā. 10 gultas vietas 3 guļamistabās ar atsevišķu vannas istabu, dzīvojamā istaba ar kamīnu, sauna, ziemas dārzs, virtuve ar pilnu aprīkojumu, banketu, semināru zāle, WiFi, TV, tenisa un basketbola laukumi, velosipēda noma, divas piknika vietas, 4 hektārus liels parks, zivju dīķis, 2 lapenes un šūpoles.


Naktsmītnes
10 gultas vietas 3 guļamistabās ar atsevišķu vannas istabu, dzīvojamā istaba ar kamīnu, sauna, ziemas dārzs, virtuve ar pilnu aprīkojumu


Banketu, semināru zāle
40 cilvēkiem

Daba
4 hektārus liels parks, zivju dīķis. Dabas taka gravā 750m gara taka gravā. Lauku vide pilsētā. Piemērota vieta komforta un atpūtas baudītājiem, ģimenēm un draugiem, miera, klusuma un dabas baudītājiem. Iespējamas pastaigas, ejot basām kājām. Ir avots.

Makšķerēšana
Piedāvā makšķerēšanu, vērojot putnus un novērtējot zaļo vidi.

Aktīvā atpūta
Piedāvā dažādas aktīvās atpūtas iespējas - sporta laukumi tenisam un basketbolam. Velosipēdu noma.


Piezīmes
Ēka ir aprīkota ar TV, WiFi un šī vieta atrodas klusā pilsētas apvidū 300 m no pārtikas veikala. Sētā ir draudzīgs Vācu Aitu šķirnes suns, kuru var ierobežot, viņam paredzētā, laukumā.


Svarīgi!
Savus mājdzīvniekus līdzi uz "Jaunkrastmaļiem" neņemiet.
Vieta nav pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.


Ziemas dārzs Apartamenti "Ozols" Apartamenti "Ozols" Apartamenti "Ozols" Apartamenti "Ozols" Istaba "Priede" Istaba "Priede" Istaba "Priede" Istaba "Priede" un vannasistaba Istaba "Priede" un vannasistaba Istaba "Bērzs" Istaba "Bērzs" un vannasistaba Dzīvojamā istaba Dzīvojamā istaba Dzīvojamā istaba Vasaras māja Vasaras māja

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv villa Jaunkrastmaļi, brīvdienu māja

<>
Konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā 2018"Koncerts "Trīs vīri Ziemassvētkos"Ziemassvētku turnīrs