Pāriet uz lapas karti

Zviedru cepure, atpūtas centrs

17,2 km no Kandavas, Piltiņi, Matkules pagasts, Kandavas novads, Latvija

Valodas: latviešu, krievu, angļu

Pakalpojumi: vizināšanās ar rodeļiem, bagijiem.

Kafejnīca Wi-Fi un banketu zāle, pirts (15 pers.) ar kublu (6 pers.), nojume (30 pers.), autostāvvieta, piknika vietas, 100 telšu vietas, atpūta zirga mugurā pa Abavas senleju, vieta nometņu un sporta pasākumu rīkošanai, estrāde, dabas taka (950 m).
Naktsmītnes, WC, virtuve, elektriskā apkure.

Naktsmītnes

Vietu skaits: 26 vietas, 6 namiņi (5 četrvietīgi un 1 sešvietīgs)
Cena: 1. namiņš / 3. namiņš / 4. namiņš. Četras vietas - 2 divstāvīgas gultas, virtuves stūrītis, WC, apsildāms
2. namiņš. Četras vietas - viena divguļamā gulta un 2 atsevišķas gultas, virtuves stūrītis, WC, apsildāms
5. namiņš. Četras vietas - viena divguļamā gulta un viena divstāvīga gulta, virtuves stūrītis, WC, duša, apsildāms
6. namiņš. Sešas vietas - 3 divstāvīgas gultas, virtuves stūrītis, WC, apsildāms

Piezīmes: Cenā ir iekļauta gultasveļa.
Lūgums atbrīvot namiņu līdz plkst. 12.00 nākamajā dienā.
Reģistrējoties, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Kafejnīca
Vietu skaits: 50 vietas
Darba laiks siltajā sezonā: P.-Sv. 11:00 - 20:00.
Starpsezonā slēgts!


Rodeļi

Darba laiks:

Pirmdiena - piektdiena 11:00 - 17:00
Sestdiena 11:00 - 19:00
Svētdiena 12:00 - 18:00

Citā laikā zvaniet 26405405

Piezīmes: 307 metrus garš nobrauciens ar 5 virāžām, sasniedzot ātrumu līdz 40 km/h.
Lietus laikā trase nedarbojas.


Dabas takas
Mīlestības taka - dabas taka.
Mīlestības taka atrodas pie atpūtas bāzes "Zviedru cepure". Taka ved cauri mežam augšup kalnā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Abavas ieleju, to mēdz dēvēt par „Kurzemes Šveici”. Pastaigājoties iespējams pabūt dabas tuvumā, izjust meža elpu, sadzirdēt putnu dziesmas, ieklausīties strautiņa čaloņā un atspirdzināties. Te var baudīt vientulību vai divvientulību. Kalna galā ir ierīkota piknika vieta - galds un soliņi. Maršrutu var turpināt pa nogāzi, kurā aug gandrīz visi Latvijas pļavām raksturīgie augi, daudzi no tiem - arī īpaši aizsargājami. Taka atjaunota 2013. gadā Latvijas Vides aizsardzības fonda projekta konkursā "Biotopu aizsardzības pasākumi Abavas senlejas dabas takās".
Takas garums: 1,57 km
Mīlestības taka savienojas ar Kurzemes plānošanas reģiona izstrādāto vietējās nozīmes velomaršrutu nr. 555 "Abavas senlejas velomaršruts", kas savukārt piekļaujas Eirovelo maršrutam nr. 10.
Zirgu taka - dabas taka
Senos laikos kaimiņš pie kaimiņa brauca ar zirgu, arī sienu no pļavas veda ar zirgu. Tā izveidojies šis ceļš, par kura senāko varenību maz kas vairs liecina. Taka ved no Sabiles līdz Zviedru cepurei (var iet arī otrā virzienā). Ejot no Sabiles centra, taka sākas otrpus tiltam, kur kreisajā pusē ir neliels pastaigu celiņš. Iespējams, ka uz kokiem un stabiem pamanīsiet marķējumu - baltas strīpas. Beidzoties mājām jāiet tikai taisni pa iebraukto ceļu paralēli upei. Ceļš ved gar Sabiles Ēgipti - iecienītu sabilnieku atpūtas vietu. Aiz Krievu kapiem kapiem sākas pļava un tajā ir iemīdīta taciņa. Gar pašu upi nav jāiet, jo Abava tur met līkumus un krasti ir praktiski neizbrienami. Jāiet tikai taisni līdz Zviedru cepurei.
Takas garums: 3,18 km.

Zirgu izjādes

Tagad pieejamas arī zirgu izjādes gan lieliem, gan maziem!
Interesēties pa tālr. +371 29186169
Par iespēju izbraukt zirga pajūgā zvani pa tālr. +371 29257171


Vasara "Zviedru Cepurē" Vasara "Zviedru Cepurē" Nobrauciens ar rodeli maziem un lieliem Vasara "Zviedru Cepurē" Pavadi brīvdienas "Zviedru cepurē" Vasara "Zviedru Cepurē" Vizināšanās ar zirgu "Zviedru cepurē" Pavadi brīvdienas "Zviedru cepurē" Pavadi brīvdienas "Zviedru cepurē" Pavadi brīvdienas "Zviedru cepurē" Zviedru cepures mājīgie koka namiņi nakšņošanai Abavas senlejas nogāzē 2015. gads. Skats uz Abavas senleju, uzejot pa Mīlestības taku 2015. gads. Zirgu taka. Vides gidu militārais pārgājiens ar gidu Māri Lāci 2015. gads. Abava pie Zirgu takas. 2015. gads. Zirgu taka pie Zviedru cepures 2015. gads 2015. gads. Foto: Kārlis Krūmiņš 2015. gads. Foto: Kārlis Krūmiņš 2015. gads. Rodeļi Zviedru cepurē Zviedru cepures Mīlestības taka Mīlestības taka Mīlestības taka
video
<>
back to top