Ceļojums no Kandavas uz Karpatiem 15. - 20.09.2019.

15.septembrī plkst. 6.00 izbraukšana no Kandavas autoostas. Lietuvas un Polijas plašumu vērošana. Ik pa brīdim apstāšanās un maza atpūta. Iespēja pusdienot Polijas krodziņā. Vakarā iebraucam Ļubļinā (Polija). Nakts viesnīcā pilsētas centrā.

16.septembrī brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Ļvovai (Ukraina), pa ceļam robežas šķērsošana un dokumentu pārbaude. Līdzi jābūt ceļojumam derīgai pasei. Ekskursija pa Ļvovu ar vietējo gidu. Mazliet brīvais laiks un pusdienas. Vēlā pēcpusdienā braucam Karpatu virzienā, kur mūs sagaidīs cits vietējais gids un pavadonis. Nacionālais vakars un vietējo dzērienu un ēdienu baudīšana krodziņā. Nakts viesu mājā.

17.septembrī brokastis viesu mājā. Ekskursija ar autobusu vietējā gida pavadībā pa skaistākajām vietām Karpatos - Šipoga ūdenskritums (600m augsts), ar pacēlāju iespēja uzbraukt kalnos un vērot brīnišķīgas ainavas, pusdienas krodziņā, lāču rezervāts, ekskursija uz Sinevira ezeru, kas atrodas 1500m virs jūras līmeņa un citi Karpatu jaukumi. Vakariņas viesnīcā Užgorodā.

18.septembrī brokastis viesnīcā. Ekskursija pa Užgorodu, kā arī brīvais laiks suvenīru iegādei. Pecpusdienā izbraucam uz Slovākiju. Viesosimes Pieniņu nacionālajā parkā Tatru kalnos. Vakariņas krodziņā. Nakts viesnīcā.

19.septembrī brokastis viesnīcā. Tatru suvenīru iegāde. Iespējams atpūtas nobrauciens ar plostiem pa Dunajec upi vietējo puišu pavadībā. Brauciens līdz Belostokai (Polija). Brīvais laiks Belostokas vecpilsētā – brīnišķīga arhitektūra, pils, veikali, krodziņi. Nakts viesnīcā pilsētas centrā.

20.septembrī brokastis viesnīcā. Mājupceļš caur Poliju, Lietuvu.

 

Brauciena cena 280 eiro.

Iekļautas transporta izmaksas, nodokļi, ieejas maksas Ukrainā, vietējo gidu pakalpojumi, viesnīcas, brokastis katru rītu, vakariņas Slovākijā, pusdienas un vakariņas Ukrainā.

Papildus nepieciešama ceļojuma apdrošināšana, kura jāveic pašiem.

Lai ceļotu, jābūt derīgai pasei līdz 2019.gada 20.decembrim.

Pieteikšanās un pirmā iemaksa par ceļojumu – kamēr ir vietas autobusā.

 

Visu jautāt Ivetai – 28396830 


<>