Ziemassvētku DĀVANTIRGUS rūķi aicina iesniegt tirgojamo darbu sarakstus01.11.2017


Sesto gadu no 1. līdz 26.decembrim Kandavā norisināsies ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS.


Šogad DĀVANTIRGUS paplašināsies un notiks pie promenādes Kandavas bijušajā grāmatnīcā "Laipa", Ūdens iela 2. ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS tā ir īpaša izstāde, kurā iespējams iegādāties vairāk kā 7000 Kandavas tuvākā un tālākā apkārtnē ar rokām gatavotas unikālas dāvanas - adījumus, koka izstrādājumus, pinumus, keramiku, gleznas, īpašas apsveikumu kartītes, eglīšu rotājumus, apģērbus, bērnu rotaļlietas u.c.

Aicinām pieteikt dalību amatniekiem, rokdarbniekiem, māksliniekiem, mājražotājiem un citiem radošiem cilvēkiem. Darbi Jums pašiem nav jātirgo, to darīsim mēs.  Jums ir jārada skaisti darbi un jānogādā tie mums! Par visu pārējo parūpēsimies mēs. Svarīgi, lai darbi būtu pašu darināti, unikāli, interesanti, kvalitatīvi, skaisti noformēti. Var iesniegt neierobežotu skaitu darbus! Līdz 6. novembrim  aizpildītu pieteikuma anketu ar precīzu darbu sarakstu un nosūtīt uz e-pastu annijarudzite1@inbox.lv .Kā arī meklējam brīvprātīgos palīgus, pozitīvus, radošus cilvēkus - dāvanu saiņotājus, radošo darbnīcu vadītājus, degustāciju vadītājus u.c. Jebkurš mazs darbiņš palīdzēs mums padarīt šo pasākumu jaukāku, kvalitatīvāku. Esam atvērti idejām un ieteikumiem.  

Vairāk informācijas: Annija Rudzīte +371 29326822, +371 26369421 annijarudzite1@inbox.lvwww.puralade.lvwww.kandavaskultura.lv

Nolikums_ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS 2017

Reģistrācijas anketa ZIEMASSVĒTKU DĀVANIRGUS 2017


<>