Pāriet uz lapas karti

"Atvērtās dienas laukos" Kandavas apkaimē 4. jūnijā

19.05.2022
Pasākumu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs"

► "Atvērtās dienas laukos" ir Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju. Šogad pasākumu organizējam vasaras sākumā, aicinot visus interesentus ciemoties pie Latvijas reģionu uzņēmējiem un iepazīt viņu bagātīgo piedāvājumu.

► Pasākuma mērķis ir popularizēt laukus - laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un sniegtos pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast uzņēmumu, no kura iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus un preces arī ikdienā, kā arī izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Apmeklētājiem Latvijā būs atvērti daudzi uzņēmumi laukos, katrs uzņēmums viesus gaidīs ar savu īpašo piedāvājumu. Tikai 4. jūnijā apciemo Latvijas bagātīgās lauku saimniecības Atvērtās dienas laukos 2022 un satiec mīļus dzīvnieciņus, nogaršo gardus ēdienus un ļaujies jaunām praktiskām zināšanām! Saimnieki būs parūpējušies gan par interesantām aktivitātēm, gan īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm.

Aplūko pasākuma dalībnieku sarakstu un jau laicīgi izplāno, kuras saimniecības apciemosi:  www.celotajs.lv/atvertasdienas

►  "Atvērtajās dienās laukos" no Kandavas apkaimes piedalās :

tevini.jpg

 •   Vīna darītava "Tēviņi"
  Vīna darīšanas noslēpumi.
   

Saimniecības un vīna darītavas apskateStāsts par vīna darīšanu eur 3,- personai (standarta cena eur 7,- personai) Vīnu degustācija bez maksas; Pirkumiem virs 30 Eur dāvana; Piedāvājam naktsmītni ar pirti brīvdienu mājā "Aiznoras", kompānijai līdz 8 personām.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta! 
    KontaktinformācijaIvo Immermanis Tel. +371 29106705, "Tēviņi", Zemītes pag., Tukuma nov., LV-3135, Latvija.


 • BIO Zemnieku saimniecība "Ošenieki" 
  Bioloģiska saimniecība, kurā tiek audzētas ogas kā piem., zemenes, vasaras un rudens avenes, dārzeņi un graudaugi. Var degustēt un iegādāties bioloģiski audzētus dārzeņus, ogas, to produktus. Atvērti no 10.00-20.00. Atbrauc un jūties laimīgs!

Vēlams iepriekš pieteikties, grupām obligāti! 
     Kontaktinformācija: Aivars Ošenieks +371 28775254, "Kannenieki", Zemītes pag., Tukuma nov., LV-3135, Latvija.

 • Lauku māja "Kangari"
  Vīngliemeži un... Īpašais piedāvājums - Ekskursija + vīngliemežu degustācija 8,- eiro   

Iepriekšējā pieteikšanās obligāta! 
     Kontaktinformācija: Antra Gaisa Tālr. + 371 29416000 "Kangari", Cēres pag., Tukuma nov., LV-3122, Latvija.

 • Radošā māja "Smilgāji"! 
 • Ciemojoties Smilgājos, ikvienām būs iespēja ieskatīties darbnīcā, kā top biroja mēbeles un novērtēt dažādus lina izstrādājumus.Īpašas cenas BitmanMood gatavajiem lina izstrādājumiem.  Viesi varēs izcept savu rudzu- ābolu maizes kukulīti, pagatavot garšaugu sviestu un vēlāk izbaudīt to lauku miera ostā vai paņemt līdz. Maizes cepšanas meistarklase notiks plkst.12.00-14.00. Dalības maksa - 10 eiro/pers. 

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!  
     Kontaktinformācija: Aiga Bitmane, Tālr.: +371 26460588,, "Smilgāji",Vānes pag.,Tukuma nov., LV-3131, Latvija.

Vairāk par pasākumu, dalībniekiem un īpašajiem piedāvājumiem uzzini: www.celotajs.lv/atvertasdienas

Vīna darītava "Tēviņi" BIO Zemnieku saimniecība "Ošenieki" Lauku sēta "Kangari" un vīngliemežu audzētava Radošā māja "Smilgāji"
 • twitter
 • facebook
 • draugiem
<>
back to top