Pāriet uz lapas karti

Aktuāli

Kurzemes tūrisma balvai "Lielais Jēkabs" 2018 izvirzīti 5 Kandavas novada objekti

09.11.2018

2018. gadā Kurzemes Tūrisma asociācijas balva "Lielais Jēkabs" tiek piešķirts sekojošās nominācijās:

 • Dižā Kurzemes pārgājienu taka;
 • Dižā Kurzemes dizaina naktsmītne;
 • Dižais Kurzemes ēdināšanas uzņēmums ar savu stāstu;
 • Dižais piedāvājums labsajūtai un veselībai Kurzemē;
 • Dižā skatu vieta Kurzemē;
 • Dižā degustācija Kurzemē.

Apbalvojuma

Kandavas novadu šogad pārstāv šādi tūrisma objekti:

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kandavas TIC jaunās telpās

09.07.2018

Ar prieku paziņojam 12. jūlijā plkst. 14:00 Kandavas Tūrisma informācijas centrs būs gatavs turpināt darbu jaunās telpās Kandavā, Ūdens ielā 2. 

Paldies visiem, kuri palīdzēja piepildīt šo sapni. 

Visi mīļi gaidīti! 

te__tic2018.jpg

Lauku ceļotāja aktualitātes septembrī

02.09.2018

Rudentiņš ir bagāts vīrs ne tikai latviešu tautas folklorā un zemnieku apcirkņos, bet arī LLTA "Lauku Ceļotājs" aktivitātēs septembra pirmajā nedēļā. Aicinām apmeklēt pasākumus un nogādāt mums savus reklāmas materiālus!

 • Riga Food 2018 izstādes laikā LLTA "Lauku Ceļotāja" stendā aicinām apciemot un iepirkties pie Livonijas garšas vēstnešiem: "Ligatne Luxury Nanofiltred Extracts", kas nodarbojas ar bērzu sulas sīrupa ražošanu; Latvijā lielāko strausu fermu "Nornieki", kas specializējas veselīgas gaļas audzēšanā; Z/S "Kangari", kur no pašu izaudzētiem dārzeņiem un augļiem tiek gatavoti gardi ievārījumi, sīrupi, džemi, čatniji un tiek žāvēti augļi; saimniecību "Turaidas", kas vāc zāļu tējas un medu bišu dravā, kā arī "Doles tējas" - vietējas izcelsmes produkcijas ražotājus no Doles dabas parkā sastopamajiem un pašu audzētiem augiem. Tāpat  stendā būs pieejama informācija par vēsturiskā mantojuma agrotūrismu Latvijā un Lietuvā.
 • Riga Food 2018 izstādes laikā - 6. septembrī, plkst. 11.00-13.00  - aicinām uz semināru "Bizness biznesam - no pārtikas audzētāja un ražotāja līdz patērētājam ēdināšanas uzņēmumos". Semināra programma apskatāmašeit. Dalība seminārā ir bez maksas ar derīgu izstādes ieejas biļeti, dalībnieka karti vai ielūgumu.
 • Lauki ienāk pilsētā pasākuma ietvaros, kas 8. septembrī no plkst. 10.00-20.00 norisināsies 11. novembra krastmalā Rīgā, interesentus iepazīstināsim ar ceļošanas iespējām pa vēsturiskā mantojuma agrotūrisma vietām un saņemt izdoto karti "Vēsturiskā mantojuma agrotūrisms - Latvija, Lietuva", kā arī būs dažādas izzinošas un izklaidējošas aktivitātes.

Uz tikšanos pasākumos!
LLTA "Lauku Ceļotājs"

Seminārs "Satikšana un patikšana tūrismā" Talsu tautas namā

12.04.2018

talsu_tic_seminars.jpg

Talsu novada tūrisma informācijas centrs aicina uz semināru “Satikšana un patikšana tūrismā” ceturtdien, 12. aprīlī plkst. 10.30 Talsu tautas nama Spoguļu zālē. 

Plānotā pasākuma norises kārtība:

Lasīt visu ziņu

Statistikas anketa Kandavas novada tūrisma uzņēmējiem

05.03.2018

Aicinām jūs aizpildīt īsu aptaujas anketu par 2017.gadu un šī gada piedāvājumiem - tūristiem ratiņkrēslos un par ceļotājiem ar mājdzīvniekiem.
Svarīgi zināt par valodām, kurās variet sazināties. To norādām mūsu mājas lapā visitkandava.lv.
Aptaujas anketu atveriet šeit
Aizpildīto anketu lūdzam mums atsūtīt līdz 2018 .gada 29.martam Kandavas Tūrisma informācijas centram Kūrorta iela 1 b, Kandava, LV3120 vai info@kandava.lv.

TIC telefoni: 63181150, 28356520.

 • twitter
 • facebook
 • draugiem
<>
back to top