Pāriet uz lapas karti

Lauku ceļotāja aktualitātes septembrī

02.09.2018

Rudentiņš ir bagāts vīrs ne tikai latviešu tautas folklorā un zemnieku apcirkņos, bet arī LLTA "Lauku Ceļotājs" aktivitātēs septembra pirmajā nedēļā. Aicinām apmeklēt pasākumus un nogādāt mums savus reklāmas materiālus!

  • Riga Food 2018 izstādes laikā LLTA "Lauku Ceļotāja" stendā aicinām apciemot un iepirkties pie Livonijas garšas vēstnešiem: "Ligatne Luxury Nanofiltred Extracts", kas nodarbojas ar bērzu sulas sīrupa ražošanu; Latvijā lielāko strausu fermu "Nornieki", kas specializējas veselīgas gaļas audzēšanā; Z/S "Kangari", kur no pašu izaudzētiem dārzeņiem un augļiem tiek gatavoti gardi ievārījumi, sīrupi, džemi, čatniji un tiek žāvēti augļi; saimniecību "Turaidas", kas vāc zāļu tējas un medu bišu dravā, kā arī "Doles tējas" - vietējas izcelsmes produkcijas ražotājus no Doles dabas parkā sastopamajiem un pašu audzētiem augiem. Tāpat  stendā būs pieejama informācija par vēsturiskā mantojuma agrotūrismu Latvijā un Lietuvā.
  • Riga Food 2018 izstādes laikā - 6. septembrī, plkst. 11.00-13.00  - aicinām uz semināru "Bizness biznesam - no pārtikas audzētāja un ražotāja līdz patērētājam ēdināšanas uzņēmumos". Semināra programma apskatāmašeit. Dalība seminārā ir bez maksas ar derīgu izstādes ieejas biļeti, dalībnieka karti vai ielūgumu.
  • Lauki ienāk pilsētā pasākuma ietvaros, kas 8. septembrī no plkst. 10.00-20.00 norisināsies 11. novembra krastmalā Rīgā, interesentus iepazīstināsim ar ceļošanas iespējām pa vēsturiskā mantojuma agrotūrisma vietām un saņemt izdoto karti "Vēsturiskā mantojuma agrotūrisms - Latvija, Lietuva", kā arī būs dažādas izzinošas un izklaidējošas aktivitātes.

Uz tikšanos pasākumos!
LLTA "Lauku Ceļotājs"

  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top