Pāriet uz lapas karti

Seminārs “Vietējās sadarbības un iesaistes iespējas ilgtspējīgai virszemes ūdens resursu apsaimniekošanai”

19.03.2021 15:00 - 17:00

upes_bilde.jpgUzsākot mazo grantu programmu, lai sniegtu ieguldījumu virszemes ūdeņu kvalitātes uzlabošanā Ventas upju baseina apgabalā, Baltijas Vides Forums aicina uz informatīvo semināru “Vietējās sadarbības un iesaistes iespējas ilgtspējīgai virszemes ūdens resursu apsaimniekošanai”, kas notiks ZOOM tiešsaistes platformā š.g. 19. martā, plkst. 15.00-17.00.

Seminārs tiek rīkots, īstenojot LIFE programmas projektu “Latvijas upju baseinu apsaimniekošanas plānu ieviešana laba virszemes ūdens stāvokļa sasniegšanai” jeb LIFE GoodWater IP.

Semināra mērķis – ilgtspējīgai ūdens objektu apsaimniekošanai veicināt vietējo iniciatīvu grupu sadarbību un informēt par iespējām pieteikt savu ideju, lai saņemtu  mērķtiecīgu finansiālu atbalstu, savā pašvaldībā risinot ūdens piesārņojuma problēmu ar zemu izmaksu iniciatīvām un pasākumiem (mazo grantu).


Semināra aptuvenā dienaskārtība:

* ieskats par projektu LIFE GoodWater IP, tā mērķiem un aktivitātēm/ Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs;
* projekta demo objekti  (Papes ezers, Ēdas upe, Zaņas upe, Slocenes upe, Rīgas līča rietumu krasts) 2020. gada izpēte un 2021. gadā plānotais;
* mazo grantu programma – tās mērķi,  atbalstāmās aktivitātes, pieejamais finansējuma apjoms un noteikumi/ Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs;
* atvērta diskusija un jautājumi par mazo grantu programmu un citiem jautājumiem.

Uz semināru aicinām Ventas upju baseina apgabala nevalstiskās organizācijas, attīstības biedrības, lauku partnerības, kopienu pārstāvjus, zemes īpašniekus, vides draugus un aktīvistus, kā arī pašvaldību pārstāvjus un ikvienu interesentu.

Lūgums reģistrēties semināram līdz 2021. gada 15. martam, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas anketu šeit. Reģistrētie dalībnieki saņems saiti uz semināru un precizēto dienaskārtību.

gw_life_vraa_lv_rinda.jpg

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top