Pāriet uz lapas karti

LIAA izziņo 2020. gada pavasara uzņemšanu Jūrmalas biznesa inkubatorā

01.03.2020 - 20.03.2020

biznesa_inkubatori__uznemsana_2020__plakats_a4_v1.jpgLatvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2020. gada pavasara uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

No 2020. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā. Atbalsta programmām aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

6. martā, plkst. 12:00 aicinām uz Info stundu Kandavas kultūras namā, Lielā ielā 28.

Tāpat biznesa ideju autori varēs pievienoties 6 mēnešu pirmsinkubācijas programmai. Pirmsinkubācija ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju.

Pieteikumus pirmsinkubācijai un inkubācijai varēs iesniegt elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz liaa@liaa.gov.lv (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz plkst. 23:59).

Jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori aicināti apmeklēt Info stundu, kurā stāstīsim par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī par uzņemšanas kārtību inkubatorā:

06. martā, plkst. 12.00 Kandavā, Kandavas kultūras namā, Lielā ielā 28.

06. martā, plkst. 15.00 Tukumā, Tukuma bibliotēkā, Šēseles ielā 3.

Pirms pieteikuma sūtīšanas pretendentus aicinām uz individuālu konsultāciju Jūrmalas biznesa inkubatora telpās Jūrmalā, Piestātnes ielā 11A.

LIAA aicina pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai, kuru kopējais apgrozījums ir 70 miljoni eiro un kopējās piesaistītās ārējās investīcijas sasniedz 12 miljonus eiro. Pašlaik LIAA biznesa inkubatoros ir 701 dalībnieks. No tiem 249 ir biznesa ideju autori vai uzņēmumi, kuri pirmsinkubācijas programmā pārbauda savas biznesa idejas dzīvotspēju, un 452 uzņēmumi ir inkubācijas programmā. Kopš LIAA biznesa inkubatoru izveides pirmsinkubācijas programmu sešu mēnešu garumā ir izgājis 1141 biznesa ideju autors.

LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā šobrīd aktīvi ir 59 dalībnieki, no tiem 40 komersanti inkubācijas programmā un 19 ideju autori pirmsinkubācijas programmā. Dalībnieku vidū ir Latvijā pirmais smalcinātais muslis SIA “Smalkais Muslis”, filmas “Dvēseļu putenis” veidotāji SIA “Amber Sound”, karnevālu un helovīnu tērpu ražotāji SIA “Divendi”, ekskluzīvu dizaina lampu ražotāji SIA “SiLIGHT”, ēdamās kafijas tāfelīšu ražotāji SIA “Solid Coffee”, specializēta mūzikas skola jauniešiem SIA “Andžeja Grauda bungu skola”, ergonomisku aproču ražotājs datorlietotājiem  SIA “Panonia Group”.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators".

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ Par inkubācijas programmu: https://youtu.be/jTis0NTX_A0

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top