villa Jaunkrastmaļi, brīvdienu māja

Jaunkrastmaļi, Kandava, Kandavas novads, Latvija, LV-3120
57.044899 22.778000

Piedāvā: naktsmītnes brīvdienu mājā un kempinga mājiņā. 10 gultas vietas 3 guļamistabās ar atsevišķu vannas istabu, dzīvojamā istaba ar kamīnu, sauna, ziemas dārzs, virtuve ar pilnu aprīkojumu, banketu, semināru zāle, WiFi, TV, tenisa un basketbola laukumi, velosipēda noma, divas piknika vietas, 4 hektārus liels parks, zivju dīķis, 2 lapenes un šūpoles.


Naktsmītnes
10 gultas vietas 3 guļamistabās ar atsevišķu vannas istabu, dzīvojamā istaba ar kamīnu, sauna, ziemas dārzs, virtuve ar pilnu aprīkojumu


Banketu, semināru zāle
40 cilvēkiem

Daba
4 hektārus liels parks, zivju dīķis. Dabas taka gravā 750m gara taka gravā. Lauku vide pilsētā. Piemērota vieta komforta un atpūtas baudītājiem, ģimenēm un draugiem, miera, klusuma un dabas baudītājiem. Iespējamas pastaigas, ejot basām kājām. Ir avots.

Makšķerēšana
Piedāvā makšķerēšanu, vērojot putnus un novērtējot zaļo vidi.

Aktīvā atpūta
Piedāvā dažādas aktīvās atpūtas iespējas - sporta laukumi tenisam un basketbolam. Velosipēdu noma.


Piezīmes
Ēka ir aprīkota ar TV, WiFi un šī vieta atrodas klusā pilsētas apvidū 300 m no pārtikas veikala. Sētā ir draudzīgs Vācu Aitu šķirnes suns, kuru var ierobežot, viņam paredzētā, laukumā.


Svarīgi! Ierašanās tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās, jo Jūs negaidīti var pārsteigt suns.
Savus mājdzīvniekus līdzi uz "Jaunkrastmaļiem" neņemiet.
Vieta nav pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv

<>
Saldus novada Druvas teātra izrāde "Vecie un jaunie"Garšu pilns vakars Abava senlejāCēres amatierteātris "Saime" - Danskovītes luga "Antons un radi"