28.01.2022 19:00
printēt

ATCELTA Ramirent Nacionālā basketbola līgas spēle starp Kandava/Anzāģe - Bauska

28.01.2022 19:00 kur : Kandavas sporta halle

atcelts.jpg28. janvārī, Kandavā bija paredzēta spēle pret Bauskas vienību, taču Covid uzliesmojuma dēļ Bauskas vienībā, spēle pārcelta uz vēlāku datumu. Sekojam līdzi jaunumiem un turpinām just līdzi mūsu komandai.

Lasīt visu ziņu

Aizvadīts „Cēres kauss - 2022” florbolā!

22.01.2022 kur : Cēres sporta halle

whatsapp-image-2022-01-24-at-09-52-10-1.jpgPēc ilga pārtraukuma atsākušās sportiskās aktivitātes Cēres sporta hallē. 22.  janvārī, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus,  norisinājās sacensības florbolā  „Cēres kauss – 2022”, kuras organizēja Kandavas kultūras un sporta centrs.  Par kausu cīnījās trīs Tukuma novada komandas un viena komanda no Talsu novada. Šogad kausu ieguva komanda „Aparāts” no Engures, otrā vietā atstājot „Cēri”. Visaizraujošākā cīņa izvērtās par 3. un 4. vietu starp komandām „Nurme” (Lauciene, Talsu novads) un „Pazudušie dēli” Slampe. Spēles rezultāts izšķīrās pēcspēles metienos jeb „bullīšos”, kuros pārāki izrādījās kaimiņu novada florbolisti. Līdz ar to „Nurmei” 3. vieta. 4. vietā „Pazudušie dēli” no Slampes.

Labākais vārtsargs: Kristaps Hofmanis ("Aparāts").

Vērtīgākais spēlētājs: Toms Krūze ("Nurme").

Organizatori saka paldies visām komandām par atbalstu un disciplinētību turnīra norisē!

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Kandavas sporta skolas vieglatlēti ar labiem rezultātiem startē Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensībās un LVS Spotland kausa izcīņā

14.01.2022 - 15.01.2022

2721262624472165070604473297688354597251608n.jpg14. janvārī notika Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U16 grupai. Mūsu vieglatlēti sasniedz aizvien labākus rezultātus.

Kārlis Didzis Asars izcīnīja divas medaļas- 1.vietu lodes grūšanā ar rezultātu 11.68 un 2.vietu 60m skrējienā 7.7.

Arī meitenes startēja atzīstami. Lodes grūšanā Agnetai Muskeitei 1.vieta ar rezultātu 11.39 un Martai Rūtai Šteinbergai 2.vieta 10.83.

Jauniešu konkurencē lodi grūda Janeks Šimkēvics un ieguva 3. vietu 11.59. Robertam Barkānam tāllēkšanā 7. vieta ar rezultātu 4.99.

Kandavas Sporta skolu vēl šajās sacensībās pārstāvēja Matīss Feldmanis, Kate Ābele un Rūdis Babris.

Savukārt, 15. janvārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika LVS Spotland kausa izcīņas 1. posms.

Lodes grūšanā Arnim Mileikam izcīnīts kauss, iegūstot 3.vietu ar rezultātu 12.60. Kandavniekus vēl pārstāvēja Artūrs Jēcis un Aleksa Saka.

Audzēkņu treneri Andrejs Gross un Aiva Ķēniņa.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Kandava/Anzāģe gūst 10. uzvaru!

14.01.2022 19:00 kur : Kandavas sporta halle

img9186.jpg14.janvāra vakarā Ramirent Nacionālajā līgā mūsu BK Kandava/Anzāģe aizvadīja desmito spēli sezonā, mājās uzņemot ar Olimpisko čempionu apbruņojušos BK Ķekava vienību.

Pirms spēles svinīgā ceremonijā tika apbalvots decembra vērtīgākais spēlētajs Rietumu konferencē – mūsējais Mārcis Saulītis, kurš gan iedzīvojies nepatīkamā rokas savainojumā un šoreiz komandai palīdzēja aktīvi atbalstot no soliņa.

Spēle, kā jau bija paradzemas izvērtās ļoti saspringta, sākumā nelielā vadībā turoties viesu komandai, tomēr pirmās ceturtdaļas izskaņā beidzot vadību pārņēma Kandava/Anzāģe.
Nelielā vadībā mājnieku komanda turējās visu pirmo puslaiku, un atpūtā devās pie 38:35 pārsvara.

Trešajā ceturtdaļā, līdzjutēju lielā atbalsta iedvesmoti, komanda demonstrēja lielisku sniegumu aizsardzībā, uzbrukumā veiksmīgi darbojās kapteinis Guntars Strāķis, tāpat Arvis Savčenko un šodienas vārda dienas jubilārs – Roberts Rozentāls, pirms noslēdzošās ceturtdaļas izvirzoties drošā vadībā ar 64:48. Zinādami, ka priekšā vēl grūtas desmit minūtes, komanda turpināja nesavtīgi cīnīties aizsardzībā un prata novest spēli līdz loģiskam iznākumam – uzvarai! Ķekavas komanda tika pieveikta ar 74:57.

Rezultatīvākie šovakar mūsu komandā bija jau pieminētie Guntars Strāķis, 23 punkti un Arvis Savčenko ar 15 punktiem. Pretinieku rindās labākais punktu guvējs bija Olimpiskais čempions Nauris Miezis, kurš guva 18 punktus.

Milzīgs paldies no komandas līdzjutējiem, kuri šovakar radīja lielisku atmosfēru Kandavas hallē un deva krietnu ieguldījumu komandas desmitajā uzvarā.
Turpinājums otrdien Jelgavā, kur atkal gaidāma aizraujoša spēle, jo pēdējos gados, ar Jelgavas komandu, spēles vienmēr bijušas kā uz nažiem.

Kad Tevi neatstāj prieks!

Šogad ziema priecē mūs ar baltu sniegu, pārsteidz ar salu un aicina izbaudīt visdažādākos ziemas priekus. Ziemā aktivitātes svaigā gaisā ne tikai norūda, bet arī rada pozitīvas emocijas.

Jauktās grupas bērniem patīk sniegs. Mazie to pēta, rok, ceļ, veido, ar krāsainu ūdeni zīmē mākslas darbus sniegā. Fantastiska iespēja pētīt sniegu ar tik daudz pozitīvām emocijām! Un arī sporta aktivitātes - sniega mešana mērķī un braukšana no kalniņa.

Skolotāja Ieva

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Efektīvs sniegums un iespaidīgs “Double-double” mūsu uzbrucējam Arvim Savčenko

09.01.2022

2716600599147523692031183409978163890411583n.jpg9. janvārī notika Ramirent Latvia Nacionālās Basketbola līgas spēle starp BK Kandava/Anzāģe un BJBS Rīga/DSN, kurā iespaidīgu double-double nodrošināja mūsu uzbrucējs Arvis Savčenko.

Spēlētājs laukumā pavadīja 40 minūtes, guva 36 punktus (2P - 15/19), savāca 20 atlēkušās bumbas, atdeva 7 rezultatīvas piespēles, pārtvēra 2 bumbas un noslēdza spēli ar efektivitātes koeficientu 53!

Kandava izbraukumā ar rezultātu 102:76 pārspēja BJBS Rīga/DSN, gūstot 9. uzvaru pēc kārtas.

Jaunieši no Kandavas sporta skolas piedalās Talsu novada Sporta skolas atklātajās sacensībās vieglatlētikā

07.01.2022 kur : Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

2718712394440952740392371273221578663332445n.jpgAizvadītās nedēļas nogalē ar jauno vieglatlētu startiem atsākās 2021/2022 telpu sacensību sezona vieglatlētikā. 7. janvārī Talsu novada Sporta skolas atklātajās sacensībās startēja jaunieši no Kandavas Sporta skolas.

Arnis Mileika lodes grūšanā izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 12.78. Tas ir arī viņa personīgais rekords. Aleksa Saka augstlēkšanā ar rezultātu 1.35 izcīnīja 5. vietu. Personīgo rekordu sasniedza arī Artūrs Jēcis 60 m skrējienā ar rezultātu 7.89.

Nākošās sacensības U16 grupai 14. janvārī Talsos un 15. janvārī LVS Sportland kauss Kuldīgā U18 grupai.

Treneri Andrejs Gross un Aiva Ķēniņa.

Orientējies pa Kandavu - atzīmējies ar viedtālruni!

04.10.2021 - 31.12.2021

0001.jpgOrientējies pa Kandavu - atzīmējies ar viedtālruni!

2021.gada versija - GPS

Kandavas Kultūras un sporta centrs sadarbībā ar orientēšanās klubu „Ziemeļkurzeme” Kandavas pilsētas centrālajā daļā ir sagatavojusi orientēšanās poligonu. Tajā izvietoti 26 kontrolpunkti. Dalībnieka uzdevums ir atrast kontrolpunktus un atzīmēties, tā krājot punktus. Atzīmēšanās notiek IZMANTOJOT GPS UZTVĒRĒJU (ar aplikācijas Android versiju 1.2.57+ un iPhone versiju 3.0+).

Starta un finiša uzlīmes atrodas uz Kandavas tūrisma informācijas centra (Ūdens iela 2) loga.

Jo vairāk kontrolpunktu apmeklēti, jo vairāk punktu savākts. Poligonam ir noteikts kontrollaiks – 1 stunda jeb 60 minūtes. Par katru pārtērētu minūti, viens punkts tiek zaudēts. Maksimālais kavējums - 15 minūtes.

Pasākums notiek treniņu režīmā. Rezultāti būs apskatāmi, bet apbalvošana nenotiks.

Piedalīšanās, ievērojot visus valstī noteiktos distancēšanās ierobežojumus! Esiet uzmanīgi, ievērojiet ceļu satiksmes noteikumus!

Kartes mērogs 1:5000 (1cm ir vienāds ar 50 m dabā); A4 PDF: karti meklēt šeit.

Kontaktinformācija par karti: uvecins@gmail.com