Pāriet uz lapas karti

Kora "Pa Saulei" koncerts Zemītes baznīcā

27.10.2019 14:00 - 15:30 kur : Zemītes evanģēliski luteriskā baznīca

20191027_152041.jpg27. oktobrī Zemītes Evanģēliski luteriskā baznīcā viesojās koris “Pa Saulei” ar koncertu “Ceļā uz Tolosu”. 

Kora mākslinieciskā vadītāja Marta Ozola pastāstīja, ka 1.novembrī koris startēs Spānijā Tolosā, lai kvalificētos Eiropas kormūzikas Grand Prix izcīņai. Koncertā koris izdziedāja gan konkursa programmu, gan koncertu programmu, ar kuru iepriecinās klausītājus šī konkursa laikā. Koncerts Zemītē izskanēja arī kā pateicība visiem labajiem ļaudīm, kuri ar savu darbu, zināšanām vai finansējumu palīdzēja īstenot baznīcas apkures projektu, kuru realizējām ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansējumu.

Siltus paldies teicām Uģim Pelšam par skursteņa projekta izstrādi un sava darba dāvinājumu draudzei, Signei Ezeriņai un Tomam Kazimirisaņecam par ziedojuma koncerta organizēšanu pagājušā gada vasarā, Edgaram Bukovskim, Edgaram Gržibovskim  un Almantam Immermanim par konsultatīvo atbalstu būvniecības dokumentu kārtošanā, Ritai Diduhai par atbalstu ideju vētrās un dažādu risinājumu meklēšanā, Ingai Priedei un Kandavas novada domei par līdzfinsējumu projektam, Ivaram Marašinskim  un firmai SIA “Kandavas ceļi” – par skursteņa izbūvi un brīnišķīgo dāvinājumu- baznīcas piebraucamā ceļa remontu.

Protams, projekts nebūtu īstenojies bez papildus finansiālajiem atbalstītājiem. Lielu atbalstu guvām no kādas Latvijas uzņēmēja ģimenes, kurš dāvināja arī mums šo kora koncertu, bet nevēlējās, ka tiek publiskota viņa līdzdalība, pateicāmies arī draugiem Ālandu salās Somijā- Stefanam Hāgeram, Hammarlandes draudzes rokdarbnieču grupai un Sūnem Hāggblomam, kurš organizēja šī atbalsta vākšanu.

Šis rudens ir nesis arī iespēju baznīcai atjaunot iekšējo elektrības sistēmu un atjaunot lustru apgaismojumu, uzstādot divas lustras veco kroņlukturu vietās, jo tie laika gaitā nebija saglabājušies.

Paldies visiem koncerta apmeklētājiem un atbalsta sniedzējiem! Aicinu 1.novembrī turēt īkšķus par mūsu ciemiņiem lielajā koru  konkursā Tolosā!

Informāciju sagatavoja: Ērodeja Kirillova

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top