Kalnmuižas pils aicina komandā19.05.2017

KALNMUIŽAS PILS  AICINA KOMANDĀ VIESNĪCAS ADMINISTRATORUS

Piedāvājam darbu atbildīgam, enerģiskam un pozitīvi noskaņotam administratoram/ei, kas rūpētos par viesu uzņemšanu un viesnīcas apmeklētājiem, sniegtu informāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem, pieņemtu un apstrādātu viesu rezervācijas. No pretendentiem sagaidām godīgumu, precizitāti un rūpīgumu, iespēju strādāt pilna laika maiņu darbu. Vēlama iepriekšēja darba pieredze viesmīlības nozarē.

ISTABENES Aicinām pastāvīgā darbā istabenes, kas rūpētos par viesnīcas numuru un koplietošanas telpu uzkopšanu ievērojot uzņēmuma noteiktos standartus. No pretendentiem sagaidām godīgumu, precizitāti un rūpīgumu, iespēju strādāt pilna laika maiņu darbu. Vēlama iepriekšēja darba pieredze istabenes amatā.

BĀRMENI Aicinām darbā profesionālu, enerģisku un pozitīvi noskaņotu bārmeni. No pretendentiem sagaidām labas iemaņas darbā ar bāra iekārtām, precīzu darbu izpildi un augstu atbildības sajūtu, labas komunikācijas spējas un prasmi strādāt komandā, kā arī teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas. Pamatzināšanas par vīniem tiks uzskatītas par priekšrocību. 

VIESMĪĻUS Piedāvājam darbu enerģiskiem, izdarīgiem un pozitīviem viesmīļiem mūsu jaunajā restorānā, gan ikdienas viesu un apmeklētāju apkalpošanai, kā arī  lielāku svinību un banketu nodrošināšanai. 

VIRTUVES DARBINIEKUS Sakarā ar darbības paplašināšanos meklējam  pavārus un virtuves darbiniekus, kas grib, prot un var uzņemties atbildību par ēdienu pagatavošanu muižas viesiem.  Pieredze restorānu un viesnīcu sfērā būs apsveicama, bet droši raksti mums arī tad, ja Tava sirdslieta ir ēdienu gatavošana un jaunu recepšu radīšana.

Ja esi pārliecināts, ka Tev piemīt visas minētās īpašības, kā arī vēlme strādāt skaistā, ar mīlestību restaurētā muižas kompleksā ar neaizmirstamu skatu uz muižas ābeļdārzu, sūti savu pieteikuma vēstuli un CV uz e-pastu: kalnmuizaspils@gmail.com līdz 20.05.2017. vai zvani : 29111411.