Kandavas novads

Kurzemes Laivinieks

Abavas iela 6a, Kandava, Kandavas novads, Latvija
57.039165 22.782822

Mēs atrodamies vienā no skaistākajām Latvijas vietām - Kandavā, tā ir pilsēta Kurzemes vidienē, Abavas senlejas austrumu galā, tiek dēvēta par Kurzemes Šveices vārtiem.

Nodarbojamies ar ūdens sporta inventāra nomu un tirdzniecība.

Mūsu misija ir popularizēt un attīstīt ūdens tūrismu, veicināt ģimeņu un kooperatīvo klientu sportiskās aktivitātes brīvā dabā, iepazīt Latvijas skaisto dabu un kultūrvēsturiskās vērtības.

Piedāvājam laivošanas maršrutus ar dažādu grūtības pakāpi - gan individuāli ģimenes atpūtas vienai dienai, gan vairāku dienu ekspedīcijas kooperatīvajiem klientiem un grupām.

Nodrošinām laivošanas inventāra nogādāšanu uz laivošanas sākuma punktu un sagaidīšanu galapunktā. Informējam laivotājus par laivošanas maršrutā apskatāmajiem dabas un tūrisma objektiem.

Plānotajos grupu pasākumos nodrošinām izvēlētajā laikā un vietā sagaidīt ar, uz ugunskura vārītu gardu zupu.

Laivu noma piedāvā :

Sot tipa kajakus, komplektā airi, vestes, sēdeklīši, 2-vietīgas + bērns (ģimenes - 2 pieaugušie + bērns) pieejamas 17 laivas. Cena : 23 €(2+1bērns) dienā, otrā diena 19€

Kanoe tipa laivas (max 4 cilvēki), 3 pieaugušie, vai 2 pieaugušie un 2 bērni,celtspēja 500 kg, pietiekami vietas mantām, pieejamas 4 laivas. Cena : 4 cilvēkiem, 28€ dienā, otrā diena 24€

Sot tipa vienvietīgu laivu (1 laiva). Cena : 18€ dienā, nākamā diena 14€.

SUP dēļus (piepūšamie) 10 gabali. Cena : SUP dēłi 5€ / 30 min. vai 10€ / stundā.

1 Makšķerniekiem Sot tipa Fishing speciālo kajaku, ar kājas pedāļstūres vadību, makšķerkātu turētājiem un dzīvo zivtiņu (ēsmas) tvertni. Varam papildus piedāvāt eholotu, kas pievienojams mobilajam telefonam ar Wi Fi. Cena : 26€ dienā

Transportu - busiņu ar 7 sēdvietām, laivu transportēšanai 10 laivām vienlaicīgi.

Piedāvājam iespēju laivot Kurzemes upēs. Mums patīk Abava un esam kopā ar "Abava vieno" un www.upesoga.lv! Laipni aicināti arī korporatīvie klienti, lielisks komandas saliedēšanas pasākums!

Esam arī Facebook Kurzemes Laivinieks

Kanoe laiva 5 cilvēkiem, celtspēja 500 kg Kanoe laiva 5 cilvēkiem celtspēja 500 kg Sup dēlis Laivu noma. Kanoe laivas un sup dēļi. Speciālā makšķerēšanas laiva, vadība ar pedāļiem, makšķerkātu turētāji, dzīvo zivtiņu tvertne. Sot tipa kajaki un kanoe laivas laivošanai. Gumijas piepūšamā laiva. Gumijas piepūšamā laiva Ģimenes laiva - sot tipa kajaks. Laiva domāta diviem pieaugušājiem   1 bērns. Ģimenes laiva, tas arī sot tipa kajaks. 2 pieaugušie un bērns. 1 vietīgs sot tipa kajaks.

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Kurzemes Laivinieks

<>