Drukas datums: 00:36:18 29.03.2024

8.decembris Kandava/Compor pret OC Limbaži

08.12.2017

img_0052.jpgPirmo posmu noslēdzam ar uzvaru!

Vakar Limbažos aizvadījām pēdējo spēli pirmajā posmā. Uz tālāko spēli līdz šim devāmies 10 vīru sastāvā, jo dažādu iemeslu dēļ palīdzēt nevarēja D.Čīma, D.Kundrats, K.Šilbergs un A.Rudzītis.

Spēli veiksmīgāk iesāka māijnieki, kuri spēja raidīt grozā gan caurgājienus, gan tālmetienus, bet tālu viņus prom nelaidām un pēc pirmās ceturtdaļas 17:23. Otrajā ceturtdaļā izdevās ierobežot pretinieku uzbrukumu un ar 10:0 izrāvienu izvirzījāmies vadībā ar 37:31. Taču Limbažu basketbolisti atkal veiksmīgi trāpīja tālmetienus, un pārtraukumā dodamies ar pilnīgu līdzsvaru uz tablo - 41:41.

Pēc sarunas ģērbtuvē, laukumā atgriezāmies ar pavisam citu apņēmību, kas vainagojās arī sniegumā un rezultātā - lieliska aizsardzība, kas pārvērtās sekmīgā uzbrukumā un trešo ceturksni uzvaram ar +16 un pirms pēdējām desmit minūtēm 68:52. Mājinieki bija spiesti ķerties pie pēdēja salmiņa - presinga un agresīvas aizsardzības pa visu laukumu, kas viņiem nesa arī augļus. Mums ne tikai neizdevās pārsvaru palielināt bet tieši otrādi - pretinieki nāca mums tuvāk. Neveiksmes no groza apakšas, pat pilnīgi brīviem esot, noveda pie saspringtām beigām, tomēr spējām aukstasinīgi trāpīt soda metienus un izdevās noturēt Limbažus samēra droša attālumā, beigās uzvara ar 84:77.

Līdz ar to pirmo uzvaru noslēdzām ar 7 uzvarām un 3 zaudējumiem, tiesa uz nākamo posmu mums līdzi nāks tikai 3 uzvaras ( viena pār Saldu un divas pār Ventspili), kā arī visi 3 zaudējumi ( divi pret Jelgavu un viens pret Saldu). Zināms, ka nākamajā posmā mums būs 16 spēles, kurās pretī stāsies: Valmieras Glass Via, VEF skola, LU/BS Rīga, BK Ķekava/Optibet, RSU, BA Turība, RTU un Gulbene vai Līvāni (rīt savstarpējā spēle, kurā izšķirsies, kura komanda tiks TOP12). Spēļu kalendārs vēl nav zināms, bet divas spēles būšot vēl šomēness, par laikiem un vietām ziņosim!

OC Limbaži vs Kandava/COMPOR 77:84 (23:17; 18:24; 11:27; 25:16) Kandava/COMPOR: K.Gotfrīds 20, R.Kauliņš 15, G.Strāķis 12, M.Rudmiezis 11, Savčenko 9, A. Strāķis 9, A.Balsers 8, R.Rozentāls, K.Šnikvalds, K.Šenbergs