Drukas resursa adrese: https://visitkandava.lv/pasakumi/15445/tukuma-novada-jauno-vokalistu-konkurss-calu-dziesmas-kandava
Drukas datums: 14:44:30 25.06.2024

Tukuma novada jauno vokālistu konkurss “Cāļu dziesmas Kandavā”

13.04.2024 13:00 kur : Kandavas kultūras nams

calu-dziesmas-kandava.jpg13. aprīlī plkst. 13.00 Kandavas kultūras namā notiks ikgadējais Tukuma novada jauno vokālistu konkurss “Cāļu dziesmas Kandavā”. Konkursā var piedalīties Tukuma novada pirmsskolas vecuma bērni un sākumskolas vecuma bērni no 1. līdz 3. klasei kā solisti vai dueti ar vienu brīvas izvēles dziesmu.

Elektroniskās pieteikšanās no 5. marta līdz 5. aprīlim (ieskaitot). Pieteikšanās anketas links: ej.uz/CaluDziesmasKandava2024

KONKURSS TUKUMA NOVADA SOLISTIEM UN DUETIEM!

Mazo vokālistu konkursa „Cāļu dziesmas Kandavā 2024” NOLIKUMS


Organizators: Kandavas kultūras nams.
Mērķis:
1. Atklāt jaunus un talantīgus pirmsskolas un sākumskolas vecuma dziedātājus Tukuma novadā.
2. Sekmēt un pilnveidot uzstāšanās iemaņas un skatuves kultūru.
3. Veicināt bērnu vokālo spēju attīstību un radošo pašizpausmi.
Konkursa norise:
1. Konkurss notiks 2024.gada 13.aprīlī plkst.13.00 Kandavas kultūras namā.
2. Konkursa dienā līdz pl.12:30 pavadošai personai dalībnieks ir jāreģistrē.
3. Konkursa programma (norise) 8.aprīlī tiks paziņota e-pastā.
4. Konkursu vadīs Lote un noslēgumā būs īsta bērnu ballīte kopā ar klaunīti Pendeli.
Dalībnieki un pieteikšanās kārtība:
1. Konkursā var piedalīties Tukuma novada pirmsskolas vecuma bērni un sākumskolas vecuma bērni no 1.-3. klasei kā solisti vai dueti.
2. Dalībnieki tiek dalīti 3 vecuma grupās:
• pirmsskolas dziedātāji no 2 līdz 4 gadu vecumam (ieskaitot);
• pirmsskolas dziedātāji no 5 līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot).
• sākumskolas dziedātāji no 7 līdz 9 gadu vecumam (ieskaitot).
3. Konkursa LIELAIS CĀLIS tiks izvirzīts bez dalības maksas piedalīties Latvijas jauno vokālistu konkursā “KANDAVA UZDOD TONI”, kas notiks 2024.gada 1.jūnijā Kandavā.
4. Elektroniskā pieteikšanās anketa jāaizpilda līdz 2024. gada 3.aprīlim (ieskaitot). Elektroniskās pieteikšanās anketas links: https://ej.uz/CaluDziesmasKand...
Repertuārs un uzdevumi:
1. Dalībniekam- solistam vai duetam pēc brīvas izvēles jāsagatavo VIENA brīvas izvēles dziesma. Repertuāram jāatbilst konkrētā solista vecumam un vokālajām spējām.
2. Visi vokālisti dzied pie mikrofona.
3. Dziesmas var izpildīt a cappella, klavieru, ģitāras,vai fonogrammas pavadījumā. Pavadījuma veids jānorāda elektroniskajā pieteikuma anketā.
4. Fonogrammas elektroniskā veidā MP3 formātā jānosūta līdz 2024.gada 5.aprīlim (ieskaitot) uz Kandavas kultūras nama e-pastu kandavaskulturasnams@tukums.lv .
Vērtēšana un apbalvošana:
1. Konkursa dalībniekus vērtēs Kandavas kultūras nama izveidota žūrija 3 personu sastāvā.
2. Vērtēšanas galvenie kritēriji: vokālās prasmes, skatuviskais sniegums, repertuāra atbilstība vecumam un spējām.
3. Visi konkursa dalībnieki tiks nominēti, saņems piemiņas balvas, bet uzvarētājs saņems LIELO CĀLI.
Dalības maksa solistam 15.00 EUR. Dalības maksa duetam 20.00 EUR. Saņemot pieteikuma anketu uz norādīto e-pasta adresi līdz 5.aprīlim (ieskaitot)tiks nosūtīs elektroniski sagatavots rēķins, kurš jāsamaksā līdz 11.aprīlim (ieskaitot). Konkursa dalībniekiem un vienam pavadonim, kā arī pedagogam ieeja ir bez maksas, bet visiem pārējiem atbalstītājiem jāpērk biļetes. Ieejas maksa 5 eur.
Uzmanību! Konkursa laikā iespējama dalībnieku fotografēšana un filmēšana, kā arī iegūtā materiāla un informācijas par mazajiem vokālistiem publicēšana Tukuma novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos, Kandavas kultūras nama un Kandavas un pagastu apvienības mājas lapā informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai.
Organizatori konkursa dalībniekiem nodrošina ģērbtuves, iedziedāšanās telpas un profesionālu apskaņošanu. Paredzēts vienas dziesmas mēģinājums pie mikrofona. Papildus informācija pa tel.: 28642222, 26467736.