13.02.2020 17:30 - 19:00 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

Kandavas novada muzejs aicina uz sarunu "Baroka laika tēlniecības piemirstā pērle", ceturtdien, 13.februārī, plkst.17:30.

Sarunu vadīs muzeja vēstures speciāliste Aksilda Petrevica un tas būs stāsts par Kandavas evaņģēliski luteriskās baznīcas 330 gadus veco koka skulptūru pārsteidzošo likteni.

Konkursa “Gada jaunietis 2019”apbalvošanas pasākums

13.02.2020 18:00 kur : Kandavas kultūras nams

dsc_0152.jpg13.februārī Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika konkursa “Gada jaunietis 2019” apbalvošanas pasākums.

Šogad konkursam pieteicās 12 novada jaunieši, bet prezentācijas demonstrēja desmit titulu pretendenti, kuri tika vērtēti trijās vecuma kategorijās.

Grupā no 13-15 gadiem piedalījās Samanta Līce no Zemītes pamatskolas, Roberts Pūliņš no Kandavas Reģionālās vidusskolas, Elizabete Heinsone no Cēres pamatskolas, Sendija Keita Stola un Beāte Dišlere no Zantes pamatskolas.  Nosaukumu “Gada jaunietis 2019” ieguva Elizabete Heinsone. Elizabete ir ļoti aktīva meitene, viņa organizē dažādas aktivitātes sava pagasta jauniešiem, piedalās projektos, pagājušā vasarā kā brīvprātīgā strādāja trīs jauniešu nometnēs, darbojas mākslinieciskajā pašdarbībā- spēlē teātri, ir atvērta un ļoti pozitīva.

Lasīt visu ziņu galerija (50)

"Sirsniņdienas" pasākums

13.02.2020 20:00

img_7352.jpg13. februārī pulksten 20.00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notiks Valentīndienai veltīts "Sirsniņdienas" pasākums.

Vakara norise:

- Valentīndienas pasta nodošana

- "Kas meklē, tas atrod" apbalvošana

- Loterija

Muzicēs NAKTS un Ervīns Ruža

Tehnikuma audzēkņiem ieeja bez maksas

Kandavas novada skolu audzēkņiem līdz plkst 20.30 ieeja - 0.50 eur; pēc plkst. 20.30 - 1.00 euro.

Lasīt visu ziņu

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola sāk pirmklasnieku uzņemšanu

11.02.2020

82384767_1307748569425970_3213641663561859072_n.jpgKandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola sāk uzņemt 2013. gadā dzimušos bērnus 2020./2021.m.g. 1.klasē.

Skola, pēc vecāku izvēles, piedāvā: pagarināto dienas grupu līdz plkst. 18:00, brīvā laika pavadīšanas iespējas rotaļu un atpūtas telpā, mūzikas, deju, mākslas, sporta, teātra pulciņus ārpusstundu laikā, atbalsta personāla (logopēda, speciālā pedagoga, psihologa) palīdzību.

Piesakot bērnus, vecāki uzrāda pasi, bērna dzimšanas apliecību, aizpilda skolas iesniegumu.

Pirmā tikšanās Pūcītes skolā 11.februārī plkst. 17:00.

Sporta spēļu pēcpusdiena

09.02.2020 12:00 - 14:00 kur : Valdeķu kultūras nams

09_02_2020_sports_valdeki.jpg9. februārī, Valdeķu kultūras namā, norisināsies dažāda veida sportiskas aktivitātes - lieliem, maziem, dažādu vēlmju sportistiem.

Aizvadītas kārtējās Kandavas novada čempionāta basketbolā spēles!

09.02.2020 kur : Kandavas sporta halle

img_2362.jpg8.februāra pēcpusdienā ar divām spēlēm atsākas Kandavas novada basketbola čempionāts. Pirmajā dienas spēlē tikās viena no turnīra līdervienībām RGR Pluss ar pastarīti Kandavas BJSS komandu. Jau no pirmajām spēles sekundēm sīkstā sporta skolas komanda parādīja, ka ir nobrieduši pēc spēles iet mājās ar uzvaru. Pirmā spēles ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 20:13 par labu BJSS komandai. Otrajā spēles ceturtdaļā vel joprojām RGR komanda nespēja atrast atbildi uz BJSS līderu duo Zaperecka un Surgofta personā. Trešajā ceturtdaļā BJSS turpināja iesākto un nemaz negatavojās padoties, vienā momentā pat sasniedza +15. Ceturtajā ceturtdaļā sporta skolas komanda iedzīvojās piezīmju problēmās un laukumu bija spiests pamest Gints Zapereckis, kā arī Kristers Grunte. Līdz ar to RGR pluss sāka tuvoties un spēle palika arvien interesantāka. RGR komandas līderis Nauris Litke ieslēdza nākamajā robā un mēģināja sasmelt izlieto ūdeni, taču laika bija par maz. Sulīgu punktu spēles iznākumam pielika Imants Hadaņonoks kurš realizēja trīspunktu metienu. Kopumā spēle noslēdzās ar rezultātu 70:68 par labu Kandavas BJSS komandai.

BJSS : Zapereckis 22p+15ab+8rp,Surgofts 15p+11ab,Kazaks 13p+9ab

RGR Pluss : Litke 16p+4ab, Zariņš 15p+15ab,E.Krūmiņš 12p+13ab,Grugulis 10p

Spēles protokols pieejams šeit.

Dienas otrajā spēlē tikās turnīra vicelīdere RGR Juniors un pastarīte BK Ivetas zirgu komanda. Spēle sākās diezgan līdzīgi, jo abas komandas bija nobriedušas uzvarēt, taču pirmā spēles ceturtdaļa noslēdzās Zirgu zīmē ar rezultātu 18:13. Otrajā ceturtdaļā deķīti uz savu pusi vairāk pavilka Juniori. Puslaika pelnītajā atpūtā RGR Juniori devās ar minimālu pārsvaru 31:30. Otrais puslaiks turpinājās tikpat aizraujoši un neviena komanda nespēja pilnībā spēli pārņemt sev par labu. RGR Juniori nespēja rast atbildi BK Ivetas zirgu zemgrozu tēvocim Laurim Zuzem , taču Zirgu komanda nevarēja apstādināt RGR Juniors līderi Kristapu Eņģeli. Spēles liktenis izšķīrās pēdējās spēles minūtēs, kurās spožākie sportiskās veiksmes stari paspīdēja RGR Juniors komandas virzienā. Spēles rezultāts 67:62. Izcilu spēli aizvadīja Lauris Zuze, kura kontā 32 punkti un 23 atlēkošās bumbas,taču komandas līderis M.Grauzermanis rādīja ļoti blāvu sniegumu un guva tikai 9 punktus, kā arī 8(!) reizes kļūdījās. RGR Juniors sastāvā tikpat punktus guva Kristaps Eņģelis. Jāpiemin, ka Ivetas zirgi ir sastāvam pievienojuši Edgaru Rozentālu, kā arī beidzot uz spēli bija novākuši visu komandas kodolu. RGR Juniors komandā spēlei nebija pieteikti atslēgas spēlētāji M.Ķilps un K.Šnikvalds.

RGR Juniors : Eņģelis 32p+11ab, Bērziņš 13p+11ab+6pp
BK Ivetas zirgi : Zuze 32p+23ab

Kandavā aizvadīts ''Kurzemes ziemas kauss 2020'' 4. posms

08.02.2020 08:00 - 18:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma autodroms

2020_02_13_84928858_2498195053736748_4653621555119521792_n.jpgKandavā aizvadīts ''Kurzemes ziemas kauss 2020'' 4. posms. Kausa priekšpēdējam posmam pieteicās rekordliels dalībnieku skaits - teju 150 starta numuri. Šajā posmā startēja dalībnieki ne tikai no Kurzemes, bet arī Vidzemes un Zemgales. Par lielisku rezultātu parūpējās Maija Stakena no Rīgas, kura startēja piecās klasēs un spēja izcīnīt četrās klasēs godalgotās vietas.

FWD klasē starp 27 dalībniekiem ātrākais Madars Dīriņš (Renault Clio) no Rojas, otrā vieta Maijai Stakenai (VW Golf 3) no Rīgas un trešais Sandis Laukšteins (VW Golf) no Jaunpagasta. FWD/R klasē 17 dalībnieku konkurencē pirmais Jānis Spīķis (VW Golf 3) no Rīgas, otrais Madars Dīriņs un trešā vieta Maijai Stakenai.