Sācies Meteņu laiks. Daba ir pirmā, kas dod šo ziņu - ārā gaiss smaržo jau citādi, saule spīd arvien biežāk un putni čivina arvien skaļāk, atgriežas arī gulbji. Pavasaris klāt.  Dabā Meteņi novērojami kā divu lielu stihiju – ziemas un pavasara – satikšanās .

Arī mēs ar nepacietību gaidām pavasari. Tāpēc šodien jauktajā grupiņā svinējām Meteņus ar karnevālu. Pārģērbāmies par zaķiem, lāčiem, kaķi, suni, gaili un saimnieku. Kopā gājām rotaļās, dziedājām dziesmas, dejojām dejas.

Skolotāja Ieva

Lasīt visu ziņu galerija (12)

KKSP/Kandava gūst kārtējo uzvaru Engures novada čempionātā basketbolā!

18.02.2020 kur : Kandavas sporta halle

img_2602.jpg18. februārī norisinājās Engures novada čempionāta basketbolā spēle, kur KKSP/Kandava viesos uzņēma Lapmežciema komandu. Spēles rezultāts izšķīrās tikai papildlaikā, jo pamatlaiks beidzās ar rezultātu 82:82. Papildlaikā uzvaru guva KKSP/Kandava komanda, rezultāts 94:92, tādējādi turpinot uzvaras gājienu. Līdz šim aizvadītajās 11 spēlēs, gūtas 11 uzvaras.

Rezultatīvākie spēlētāji:

KKSP/Kandava – Savčenko 36, Gotfrīds 21, Rozentāls 13, Petkevičs 11, Rudzītis 9.

Lapmežciems – K.Meržvinskis 26, A.Ločmelis 23, E.Ločmelis 22, Skrabis 13, Zirnītis 8, Kanderāts.

Lasīt visu ziņu

Februārī noslēdzas veselību veicinoši pasākumi Kandavas novadā

04.02.2020 - 18.02.2020

afisa_februaris_2020.jpgKandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/080, kura ietvaros februārī notiks bezmaksas Zumba Fitness un Zumba Gold nodarbības. Šīs ir noslēdzošās nodarbības šī projekta ietvaros.

Zumbas nodarbības vada Amanda Šteina – profesionāla zumbas instruktore un fitnesa trenere.

Zumbas nodarbība ir veiksmīgs līdzeklis pret stresu un nogurumu. Tā notiek brīvā un nepiespiestā gaisotnē. Latino stila deju kustības nostiprina visu ķermeņa muskulatūru, ieskaitot pašu svarīgāko muskuli – sirdi.  Nodarbības laikā ir augsts enerģijas patēriņa līmenis.

Aktivitātes ir bezmaksas!

Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts, un šie materiāli tiks izmantoti publicitātes nodrošināšanai, informējot sabiedrību par ES fondu ieguldījumu Latvijā. Jūsu personas datu saturošās informācijas apstrāde tiks veikta tikai noteiktos un likumīgos nolūkos.

Kandavas novada čempionāts telpu futbolā: 3. posms

16.02.2020 10:00 - 14:00 kur : Cēres sporta halle

16_02_2020.jpg16. februārī, Cēres sporta hallē norisināsies Kandavas novada atklātā čempionāta telpu futbolā 3. posms!

Ar čempionāta rezultātiem katrai kārtai un kopvērtējumu pēc abām kārtām iespējams iepazīties šeit.

Valentīndienas balle

15.02.2020 21:00 - 16.02.2020 - 02:00 kur : Valdeķu kultūras nams

Aizvadītas kārtējās Kandavas novada čempionāta basketbolā spēles!

13.02.2020 19:30 - 14.02.2020 - 22:00 kur : Kandavas sporta halle

img_3642.jpgCeturtdienas vakarā Kandavas sporta hallē tikās Kandavas lauksaimniecības tehnikuma basketbola komanda un GL Kandava basketbola komanda.
Jau pirms mača sākuma bija skaidrs, ka spēle būs interesanta, jo jau pirmajā tikšanās reizē spēles uzvarētājs izšķīrās tikai pēdējā minūtē. Jau no pirmajām minūtēm vadības grožus savā virzienā paņēma tehnikumieši. Vienu brīdi uz spēles tablo pat 11:3 par labu  tehnikumam. Tomēr GL Kandava atmodās un pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts jau interesantāks 17:14 par labu tehnikumam. Otrā ceturtdaļa vēl joprojām KLT zīmē. Pēc pirmā puslaika 33:28 par labu KLT. Trešajā ceturtdaļā vienā momentā GL Kandava guva astoņus bezatbildes punktus un izlīdzināja rezultātu. Taču tehnikums spēja sakopot savus spēkus un nosargāt vadību, pēc trešās ceturtdaļas rezultāts 56:51 par labu KLT. Spēles pēdējā nogrieznī spēle palika arvien asāka un spēlētāju  emocijas,  kas noveda pie tehniskajām piezīmēm. Kopumā spēle noslēdzās ar rezultātu 83:74 par labu KLT. Izcilu piemēru saviem audzēkņiem rādija KLT spēlējošais treneris Arvis Savčenko, kura kontā 31 punkts, 20 atlēkošās bumbas, 9 rezultatīvas piespēles, 7 pārtvertas  piespēles, kā arī Gints Krautmanis, kura kontā 23 punkti.
GL Kandava sastāvā produktīva spēle komandas jaunieguvumam Rikam Petkevičam, kura kontā 25 punkti. 21 punkts un 13 atlēkošās bumbas Kristapam Gotfrīdam, tomēr, arī 7 kļūdas. Spēles protokols pieejams šeit.

Piektdienas vakarā tika aizvadītas divas čempionāta spēles.
Pirmajā spēlē tikās RGR Juniors un Kandavas BJSS komandas. Spēles rēķinu atklāja Kandavas BJSS, tomēr, tā arī bija vienīgā reize kad komanda bija vadībā. Ļoti ātru un fizisku jau no pirmajām spēles minūtēm spēlēja RGR Juniors komanda un tas deva panākumus,jo Kandavas BJSS tā arī nespēja rast atbildi un sniegt prettriecienu. Pirmais puslaiks noslēdzās RGR Juniors zīmē 36:26. Otrajā puslaikā RGR jaunie basketbolisti turpināja agresīvi un ātri spēlet, tomēr tālāk par 12 punktu pārsvaru aizskriet nespēja. Tomēr spēles pēdējā nogrieznī RGR Juniors degvielas bākā bija palicis vairāk benzīna nekā Kandavas BJSS un RGR Juniors autobuss pārbrauca pāri Kandavas BJSS. Spēle noslēdzās ar rezultātu 94:67. Labu piemēru saviem komandas biedriem rādija RGR Juniors komandas kapteinis Ralfs Bērziņš, kura kontā 23 punkti un 9 rezultatīvas piespēles. 19 punkti Kristapam Eņģelim un 17 punkti Kristeram Šnikvaldam. Kandavas BJSS sastāvā rezultatīvākais Gints Zapereckis ar 16 punktiem un 12 atlēkošajām bumbām. Spēles protokols pieejams šeit.

Piektdienas otrajā spēlē tikās jau ceturtdien zaudējumu guvušie GL Kandava un RGR Pluss.
Tāpat kā pirmajā tikšanās reizē pieredzējusī RGR Pluss komanda jau no pirmajām spēles minūtēm apmētāja pretiniekus ar trīspunktu metieniem un vienu brīdi tablo rādija 3:12 par labu RGR Pluss. Taču GL komanda spēja aizsisties līdz neizšķirtam un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 15:15. Arī spēles otrā ceturtdaļa norisinājās punkts punktā un puslaika pelnītajā atpūtā komandas devās ar rezultātu 37:36 par labu GL Kandavai. Otrajā puslaikā laukumā varēja vērot tikpat aktīvu un agresīvu spēli abu komandu izpildījumā. Pēc trešās ceturtdaļas rezultāts 62:64 par labu RGR Pluss. Spēles pēdējā ceturtdaļā līdz pat pēdējām sekundēm nevarēja pateikt, kura komanda būs uzvarētāja. Savas snaipera dotības un aukstasinību apliecināja Agris Briedis, kurš ļoti svarīgā spēles momentā realizēja trīspunktu metienu ar sodu, kurš deva viņa komandai minimālu pārsvaru. Neprecīzi metieni un kļūdas,tāds pāris vārdos GL Kandavas sniegums svarīgajos momentos. Līdz ar to spēlē uzvaru izcīnīja RGR Pluss komanda ar rezultātu 76:79.
RGR Pluss komandas sastāvā 25 punktus guva komandas līderis Nauris Litke. Lauris Grugulis realizēja 6 tālmetienus, jāpiemin, ka izmeta viņš tikai 8, kas ir visai iespaidīgi.
GL Kandavas sastāvā 23 punkti un 11 atlēkošās bumbas Kristapam Gotfrīdam,tomēr arī 9 kļūdas, Robertam Rozentālam 18 punkti un 17 atlēkošās bumbas. 16 punkti un 21 atlēkuši bumba Artim Rudzītim. Spēles protokols pieejams šeit.

Lasīt visu ziņu galerija (19) galerija (28) galerija (16)

Solo koncerts ar vakariņām Rūmenes muižā

14.02.2020 18:00 - 21:00

82394148_1192784857587786_5964691142908837888_o.jpg14. februārī aicinām uz RIHARDA ZAĻUPES un RAIMONDA PETRAUSKA solo koncertu “Zelta atspulgi” ar šefpavāra LAURA ALEKSEJEVA servētām trīs kārtu vakariņām muižas Kungu mājā.

Koncertprogramma "Zelta atspulgi" aizvedīs neaizmirstamā marimbas un klavieru sajūtu ceļojumā, kurā savīsies latviešu, japāņu, skotu un austrumu mūzikas nokrāsas kombinācijā ar atraktīviem ritmiem un skaistām melodijām. Programmā iekļautas skaistākas tēmas no R. Paula mūzikla "Kerija", japāņu un skotu tautasdziesmas, kā arī oriģinālmūzika.

Cena par koncertu un vakariņām EUR 90.00 no personas.
Cena tikai par koncertu EUR 30.00 no personas.
Cena tikai par vakariņām (neiekļaujot dzērienus) EUR 60.00 no personas.

Koncerta sākums plkst. 18:00
Vakariņas plkst. 19:00

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS - rezervēt uzturēšanos kādā no muižas kompleksa apartamentiem ar iekļautām brokastīm, koncertu un vakariņām sākot no EUR 400.00 (divām personām).

Papildiniet atpūtu ar relaksējošu masāžu un pirts rituālu pieredzējoša pirtnieka gādībā autentiskā Latviešu pirts mājā ezera krastā.

IEPRIEKŠĒJA REZERVĀCIJA un INFORMĀCIJA par tel. +371 67770960 vai e-pastu rumene@hotelbergs.lv

Valentīna dienas vakariņas Kalnmuižas pilī

14.02.2020 17:00 - 21:00

14022020_valentina_dienas_vakarinas_kalnmuiza.jpgPati lielākā laime dzīvē ir pārliecība, ka tevi mīl.
/Viktors Igo/

Kalnmuižas pils aicina svinēt laimi un mīlestību Valentīna dienas vakariņās 14. februārī no pl. 17:00.

Ļaujiet mums parūpēties par Jūsu svētku vakaru! Šefpavārs Nauris Hauka sagatavojis 6 kārtu svētku ēdienkarti.
Cena: 29,50 EUR/pers.
Vakariņas tikai ar iepriekšēju rezervāciju, zvanot pa tālruni +371 26699033.
Vietu skaits ierobežots.

Pieredzē ar sporta skolas audzēkņiem dalījās Kārlis Pauls Lasmanis

14.02.2020 kur : Kandavas sporta halle

whatsapp_image_2020_02_18_at_15_33_14.jpg14. janvāra pēcpusdienā pie Kandavas BJSS U-12 grupas basketbolistiem ciemos uz treniņu bija atbraucis Latvijas 3x3 basketbola izlases spēlētājs Kārlis Pauls Lasmanis.

Kārlis ir viens no pasaules labākajiem strītbolistiem, viņš 2019.gadā atzīts par Latvijas 3x3 gada basketbolistu. Ciemojoties Kandavā, Kārlis novadīja treniņu Kandavas jaunajiem basketbolistiem, kā arī dalījās pieredzē.
Paldies Kārlim par to, ka atrada laiku savā saspringtajā grafikā un atbrauca iepriecināt mūsu puišus, paldies arī  komandas Kandava/Anzāģe menedžerim Kristapam Gotfrīdam un Kandavas BJSS trenerim Robertam Rozentālam par treniņa noorganizēšanu!