Drukas resursa adrese: http://visitkandava.lv/pasakumi/9352/bk_anzagekandava_piedzivoti_divi_zaudejumi
Drukas datums: 23:58:37 13.07.2020

BK “Anzāģe/Kandava” piedzīvoti divi zaudējumi

25.10.2019 kur : Kandavas sporta halle

Turpinās Ramirent LBL2 regulārās čempionāta spēles, un ir aizvadītas divas saspringtas un grūtas spēles, vispirms mājās ar BA Turība, bet 25.oktobrī mūsu komanda viesojās Ķekavā.

18. oktobrī Kandavā uzņēmām BA Turību, viesi uz Kandavu bija atveduši augumā garus puišus, un to arī izmantoja laukumā. Ļoti grūti klājās cīņā zem groza, un kopumā viesi izcīnīja par 17 bumbām vairāk kā mēs, un ņemot vērā samērā viduvējo precizitāti no soda metienu līnijas, tad tas atstāja ļoti lielu iespaidu uz gala rezultātu – 77:90. Arvis Savčenko šinī spēlē guva 24 punktus un izcīnīja 13 atlēcošās bumbas, Guntars Strāķis pievienoja 19 punktus.

25. oktobrī, aizvadījām pirmo izbraukuma spēli šinī sezonā, viesojoties pie pagājušā gada vicečempioniem – BK Ķekavas.

Aizvadot divas diametrāli pretējas divdesmit minūtes, it īpaši aizsardzībā, nācās atzīt titulētās komandas pārākumu. Spēlē ļoti nesekmīgas izrādījās pirmā un ceturtā ceturtdaļa, un beigās zaudējums ar 17 punktu pārsvaru, lai gan otrajā un trešajā ceturtdaļā izdevās lauzt spēli un trešās ceturtdaļas otrajā pusē bijām pat vadībā. Gala rezultāts 85:102. Šinī spēlē rezultatīvākais mūsu rindās bija Guntars Strāķis, kurš sameta 28 punktus, tāpat individuāli labs sniegums Arvim Savčenko, kurš guva 11 punktus, izcīnīja 16 bumbas, kā arī atdeva 8 rezultatīvas piespēles.

Turpinājumā vēl priekšā divas izbraukuma spēles, 8. novembrī viesosimies pie Jelgavas, bet 15. novembrī dosimies pie Saldus, kur vienmēr ir pārpildītas tribīnes, līdz ar to arī nākamās divas spēles solās ļoti grūtas. Jāuzlabo sniegums aizsardzībā, jāatgūst pārliecība un jāieskrienas sezonai.