Drukas resursa adrese: http://visitkandava.lv/pasakumi/8834/izlaidums_2019
Drukas datums: 17:57:00 24.11.2020

Izlaidums 2019

15.06.2019

Tālumā varavīksnes tilts

Krāsains, kā vēl nekad nav bijis.

Krāsainais ceļš pie devītajiem iet

Un pavēl viņiem ceļā doties.

15.jūnijā Zantes pamatskolā notika izlaidums. Lielā, svinīgā un reizē arī krāsainā diena bija astoņiem 9.klases beidzējiem. Šoreiz izlaidums – varavīksnes noskaņās.

Skolas direktore Kristīne Elksnīte un pārējie viesi sagaidīja absolventus pagasta kultūras nama pušķotajā zālē, kas pa krāsaino varavīksnes tiltu šai dienā devās ceļā .

Apliecību par vispārējš pamatizglītības beigšanu saņēma – Valērija Demidova, Edijs Zagorskis, Jānis Krūmiņš, Klinta Ilga Lukša, Diāna Mihailova, Arkādijs Mihailovs, Antra Ozola un Inguss Jeļičevs.

Teiksmas vēsta, ka varavīksne ir tilts, kas savieno debesis ar zemi. Varbūt, ka tā tas arī ir. Bet varbūt varavīksne ir tilts, kas savieno tagadni un nākotni. Un varbūt, ka šis ir īstais brīdis, lai pa šo septiņkrāsu tiltu jaunieši sāktu doties pretī savai nākotnei – mainīgai kā melodija un daudzkrāsainai kā varavīksne.

Visi absolventi zina savu ceļu un atliek vien novēlēt, lai tas ir veiksmīgs!

Izlaiduma dienā izskanēja daudzi labi vardi, vēlējumi gan bērnudārza audzinātājai Zintai Grošteinai, gan 1.klases skolotājai Zaigai Puriņai, gan pārējiem skolotājiem un labvēļiem, kas bijuši līdzās visu skolas laiku.

Klases audzinātājas Elita Oses ceļavārdi, aicināja jauniešus varavīksnē saskatītu arī astoto krāsu, vārdos nepasakāmo, bet noteikti esošo krāsu – krāsu, kuras vārds ir ilgas. Iet tik tālu, cik spētu ilgoties, un ejot atcerētos, ka kājas tikai izpilda to, ko sirds paredzējusi. Vajadzētu iet un domāt ar sirdi !