Drukas resursa adrese: http://visitkandava.lv/pasakumi/8748/kandavas_novada_17atklata_olimpiska_diena_pirmsskolas_vecuma_berniem
Drukas datums: 03:24:21 25.06.2019

Kandavas novada 17.atklātā olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem

06.06.2019 10:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

6.jūnijā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā aizritēja jau 17.atklātā olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem. Olimpiskā dienā katrs no dalībniekiem piedalījās 4 disciplīnās - skriešanas distance, tāllēkšana, basketbola metieni un futbola sitieni. Sacensībās piedalījās bērni no Kandavas, Cēres, Zemītes, Vānes un Pūres.

Rezultāti tāllēkšanā:

I grupa zēni:

1.vieta Reinis Dūniņš

2.vieta Artūrs Drīksna

3.vieta Valters Balderis Sildedzis

I grupa meitenes:

1.vieta Emīlija Heisele

2.vieta Agne Grīga

3.vieta Lauma Rozenbauma 

II grupa zēni:

1.vieta Kārlis Bošs

2.vieta Denijs Ķilps

3.vieta Pēteris Šenbergs

II grupa meitenes:

1.vieta Ērika Cīrule

2.vieta Anete Krautmane

3.vieta Dana Šteinberga

Rezultāti skriešana:

I grupa zēni:

1.vieta Linards Puplaks

2.vieta Artūrs Drīksna

3.vieta Reinis Dūniņš

I grupa meitenes:

1.vieta Līga Vorkale

2.vieta Emīlija Heisele

3.vieta Agne Grīga

II grupa zēni:

1.vieta Kristers Šupstiks

2.vieta Kārlis Bošs

3.vieta Denijs Ķilps

II grupa meitenes:

1.vieta Anete Krautmane

2.vieta Dārta Mačanska

3.vieta Līva Grīnfelde

Rezultāti basketbola metienos:

I grupa zēni:

1.vieta Reinis Dūniņš

2.vieta Martins Dukāts

3.vieta Pēteris Graudēvics

I grupa meitenes:

1.vieta Emīlija Heisele

2.vieta Laura Careva

3.vieta Sandija Bitāne

II grupa zēni:

1.vieta Haralds Bambis

2.vieta Pēteris Šenbergs

3.vieta Agris Staško

II grupa meitenes:

1.vieta Anna Filipoviča

2.vieta Līva Grīnfelde

3.vieta Anete Krautmane

Rezultāti futbola sitienos:

I grupa zēni:

1.vieta Ervits Vilumsons

2.vieta Nauris Liepiņš

3.vieta Ģirts Jēkabsons

I grupa meitenes:

1.vieta Lauma Rozenbauma

2.vieta Madara Kiuriņa

3.vieta Elīza Sīle 

II grupa zēni:

1.vieta Pēteris Šenbergs

2.vieta Oskars Krūmiņš

3.vieta Markuss Sidabrs

II grupa meitenes:

1.vieta Marta Dēķēna

2.vieta Enija Graudēvica

3.vieta Karlīna Zuze

Paldies par atbalstu sponsoriem : SIA Kristaps, SIA SALTUMS KANDAVĀ! 

Un paldies visiem olimpiskās dienas tiesnešiem par sacensību veiksmīgu norisi!