Drukas resursa adrese: http://visitkandava.lv/pasakumi/7594/kandavas_pilsetas_egles_atklasana
Drukas datums: 16:43:12 21.11.2019

Kandavas pilsētas egles atklāšana

29.11.2018 17:00

Pilsētas egles iedegšana ir viens no pirmajiem brīnumiem Ziemassvētku gaidīšanas laikā, kuru nepacietīgi gaida mazie un arī lielie kandavnieki.  Šogad eglīte Kandavā iemirdzējās visā savā krāšņumā 29.novembra vakarā. Spītējot asajam vējam un salam, mazie kandavnieki kopā ar vecākiem un vecvecākiem kuplā skaitā pulcējās Promenādē, lai būtu klāt brīdī, kad sākas Ziemassvētku brīnumu laiks. 

Sanākušos sveica novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, vēlot gaišu un priecīgu šo pirmssvētku laiku, kad Kandava pamazām tērpjas skaistā rotā. Priekšsēdētāja kopā ar mazo rūķi apbalvoja arī fotokonkursa “Rudens Kandavas novadā” uzvarētājus. 

Lai neļautu aukstumam piezagties, mazos kopīgās rotaļās un dejās iesaistīja Garfīlds ar draugu Dzelteno trusi, līdz iedegās skaistā Kandavas egle, priecējot visus ar savu krāšņumu. 

Arī šogad egli pilsētai dāvināja uzņēmējs, mežsaimnieks Viesturs Valdis Dreimanis un tā izaugusi Rūmenes apkaimes mežā. Paldies Viesturam Valdim par skaisto egli, kas priecēs kandavniekus un pilsētas viesus, sagaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu!