Drukas datums: 22:28:37 19.04.2024

LBL2 spēle basketbolā, Kandava/COMPOR – Latvijas Universitāte/BS Rīga

24.02.2018 19:30 kur : Kandavas sporta halle

32.jpg24.februārī Kandava/COMPOR komanda izcīnīja uzvaru pret LU/BS Rīga basketbolistiem ar rezultātu 84:64.

Kandavas komanda, ar dažām sastāva izmaiņām, bija nopietni noskaņojušies uzvarai.

Tomēr sākumā nelielas neveiksmes uzbrukumā, kamēr LU basketbolisti veiksmīgi realizēja tālmetienus un vienu brīdi kandavnieki nonāca 9 punktu deficītā, tomēr līdz ceturtdaļas beigām  šo starpību samazināja līdz 2 punktiem.  Kandava/COMPOR komanda sajutuši spēles garšu sāka spēlēt krietni pārliecinošāk un spēles kontroli pārņēma savās rokās, puslaikā ejot  iekrājuši 8 punktu pārsvaru. Mazliet pamainot aizsardzību, apstādināja viesu uzbrukumu pilnībā, nevienu brīdi neradot šaubas par spēles uzvarētāju. Otrajā puslaikā ielaida tikai 25 punktus un beigās ļoti pārliecinoša uzvara.

Kandava/COMPOR vs LU/BS Rīga 84:64 (21:23; 26:16; 20:15; 17:10)

Rudmiezis 19, G.Strāķis 15, Šilbergs 14, Gotfrīds 12, Savčenko 10, A. Strāķis 6, Frīdemanis 4, Rudzītis 4, Čīma.

Pateicoties šīm divām uzvarām Kandava/COMPOR komanda nostiprinājusies līgas TOP6, regulārājā sezonā atlikušas vēl 3 spēles, pirmā otrdien (27.02.) Ķekavā, bet pēc tam pēdējas divas martā Kandavā.