Drukas datums: 12:32:35 25.04.2024

15.novembrī Kandava/COMPOR pret Ventspils

15.11.2017

img_9256.jpgUzvara Ventspilī, kas praktiski nodrošina vismaz ceturto vietu grupā un tikšanu TOP12.

Šovakar Ventspilī tikāmies ar Ventspils augstskolas basketbolistiem, spēles likme visnotaļ augsta, bet mums šodien jāiztiek bez 4 spēlētājiem - Čīmas, Balsera, Kauliņa un Rudzīša.

Spēles sākums liecināja, ka būs grūta cīņa, jo abas komandas turējās punkts punktā un pēc pirmajām desmit minūtēm 17:14. Līdzīgs scenārījs risinās arī otrajā ceturtdaļā, mums neizdodas veikt milzīgus izrāvienus un pretinieki visu laiku elpo pakausī, un pēc pirmā puslaika aizvien trīs punktu pārsvars 37:34.

Puslaika pārtraukumā sarunas ģērbtuvē nākušas par labu un trešās ceturtdaļas sākumā beidzot izdodas kāds nopietns izrāviens un panākam +13. Tālāk atkal seko līdzīga cīņa un mājinieki trīs punktus līdz ceturkšņa beigām atspēlē, pirms izšķirošās ceturtdaļas +10. Pēdējās desmit minūtes iesākam ļoti apņēmīgi, teicama aizsardzība atalgo mūs ar veiksmīgu uzbrukumu un 5 minūtes līdz beigām jau +20... Šinī brīdī laikam iedomājāmies, ka spēle ir beigusies, jo gan uzbrukumā, gan aizsardzībā turpmākās 3 minūtes, maigi sakot, bija traģiskas. Ļaujam ventiņiem dominēt pie mūsu groza, muļķīgi lēmumi uzbrukumā, un rezultātā 16 punktu izrāviens augstskolas basketbolistiem un tikai +4. Bet viss labs, kas labi beidzas! Saņēmāmies pēdējām divām minūtēm un novedām spēli līdz loģiskam iznākumam - 74:68 un izcīnīta ļoti svarīga uzvara.

Ja nenotiek kaut kas neticams, tad esam nodrošinājuši vismaz 4 vietu grupā, kas ļauj kvalificēties nākamajam posmam, kurā spēlēs 12 labākas komandas. Protams, priekšā vēl 3 spēles pirmajā posmā, kurās noteikti iesim tikai un vienīgi pēc uzvarām.

Ventspils augstskola vs Kandava/COMPOR 68:74 (14:17; 20:20; 12:19; 22:18) G.Strāķis 26, Rudmiezis 13, Rozentāls 12, Šilbergs 7, Kundrats 6, Savčenko 6, A. Strāķis 2, Gotfrīds 2, Ķilps, Šenbergs

Nākamā spēle mums būs 23. novembrī, Kandavā pret Rīdzenes basketbolistiem, kuriem vēl nav izdevies tikt pie uzvaras.