Pāriet uz lapas karti

LBL2 spēle Kandava/COMPOR pret OC Limbaži

20.10.2017 kur : Kandavas sporta halle

img_9550.jpgSvarīga uzvara pār Limbažiem!

Šodien, mājās, aizvadījām trešo spēli sezonā, kur pretī stājās spēcīgā Limbažu OC vienība.

Spēles pirmā pusotra minūte iesākās ļoti veiksmīgi un ātri tikām pie 7:3 pārsvara, tomēr pretinieks atbildēja ar 8 punktu izrāvienu un -4 jau mums. Arī turpinājumā īsti spēle nevedās, un tuvojoties ceturtdaļas izskaiņai jau 11:19 un 15:24, tomēr tāpat kā spēles pirmās 90 sekundes, tā arī ceturtdaļas pēdējās 90 sekundes krāsojās mūsu zīmē un atpūtā ejot tikai -1. Otrajā ceturtdaļā abas komandas uguņoja uzbrukumā un rezultāts auga ļoti līdzīgi, bez kādas komandas lieliem izrāvieniem, un puslaikā ejot 54:52 mūsu labā.

Otrais puslaiks iesākās veiksmīgi, turējāmies piecu punktu vadībā, un pēc veiksmīgām darbībām aizsardzībā panākam pat +9, tomēr viesi nedomāja padoties un līdz pat ceturtdaļas beigām nodedzināja starpību tikai līdz viena precīza metiena tiesai - 76:73, kas kuplo līdzjutēju pulkam nozīmēja vienu - ļoti interesantas pēdējas 10 minūtes. Centāmies ātri nokārtot drošu pārsvaru, kas daļēji arī izdevās, jo līdz ceturtdaļas vidum atkal sasniedzām +9, bet arī šoreiz viesi balto karogu neizkāra. Pusotru minūti līdz beigām, pēc viesu precīziem diviem trijniekiem, atkal starpība viena metiena tiesa - 94:91. Bet par laimi mums, palikušas bija maģiskās 90 sekundes, kuras aizvadījām ļoti pārliecinoši, un atkal ar Jūsu, līdzjutēju, atbalstu izcīnījām skaistu uzvaru! Galarezultāts 106:96. Fantastisku sniegumu nodemonstrēja komandas kapteinis, Guntars Strāķis, kuram 34 punkti, 7 bumbas zem groziem un 6 rezultatīvas piespēles.

Kandava/COMPOR vs Limbaži OC 106:96 (23:24; 31:28; 22:21; 30:23) G. Strāķis 34, Savčenko 16, Rudmiezis 14, Kundrats 13, A. Strāķis 8, Čīma 8, Šilbergs 7, Rozentāls 3, Gotfrīds 3, Balsers, Rudzītis, Bergs.

Nākamās divas spēles būs izbraukumā, pirmā 29. oktobrī Saldū, 1. novembrī Rīdzenē. Kandavā nākamā spēle būs 10. novembrī pret Jelgavu. Protams, gaidīsim atkal Jūsu fantastisko atbalstu hallē, un priecāsimies par ikvienu līdzjutēju izbraukumos! Paldies!!!!