Drukas resursa adrese: http://visitkandava.lv/celo_no_kandavas/no_kandavas_novada_uz_minhauzena_pasauli_kopa_ar_sarmiti
Drukas datums: 03:59:32 24.08.2017

No Kandavas novada uz Minhauzena pasauli kopā ar Sarmīti12.08.2017

Sestdienā 12.augustā  2017.gadā

Izbraukšana:
no Vānes 7:00, 
no Kandavas TIC 7:30,
no Tukuma ledus halles 8:00

Cena: 31,00/28,00 EUR
Cenā iekļauts: transports, ekskursija muzejā un 2 takas. Cenas  var mainīties.
Pieteikties: līdz 20. jūnijam
Samaksāt: līdz 12. jūlijam

Sīkāka informācija pa telefonu 26151106 - Sarmīte.

Brauciens uz Minhauzena pasauli Duntē.

Minhauzena muzejs - atrodas gleznainā Vidzemes jūrmalas pusē Duntē, Daudzi apgalvo, ka Minhauzens ir bijis vispatiesākais cilvēks pasaulē. Apstiprināt vai – gluži otrādi – noraidīt šo apgalvojumu, Jūs varēsiet paši, kad būsiet atbraukuši pie mums un iegremdēsieties asprātīgā barona stāstu atmosfērā. Muzeja 2. stāvā izvietota Latvijā plašākā vaska figūru kolekcija „IZCILAS PERSONĪBAS LATVIJAS VĒSTURĒ. Baltijā lielāko alus kausu kolekciju aptuveni ar 2100 vienībām no 58 pasaules valstīm.

Atrakciju kuģis - Baltijas valstīs lielākais atrakciju kuģis, uzbūvēts no koka. Kuģa garums ir 30 metri, bet platums – 4,5 metri. Masts, uz kura plīvo Minhauzena karogs, sniedzas 15 metru augstumā. Tāpat kā Minhauzena iztēlei nav robežu, nav arī vecuma ierobežojumu kuģa apmeklētājiem, jo sapņo visi, un nekad nav par vēlu piepildīt kādu no kvēlākajām fantāzijām.

Minhauzena Meža taka - ved cauri Vidzemes mitrāju mežam, tai ir izveidoti 3 garumi, dažādām apmeklētāju sagatavotības pakāpēm:  garā 4,3 km, vidējā 3,4 km, īsā 1,0 km. Garākā taka aizvedīs Jūs līdz pašai jūrai, kur pēc iespaidiem bagātā pārgājiena varēsiet sauļoties Vidzemes pludmales baltajās smiltīs un peldēties jūrā. Pastaigājoties pa taku, var iejusties Minhauzena piedzīvojumos, aplūkojot apmēram 55 koka skulptūrās iedzīvinātos stāstu varoņus - zaķus, meža cūkas, vilkus, vali, krokodilu.

Šautuve - Mednieku namiņā ir izvietota šautuve, kurā iespējams aplūkot paša Barona fon Minhauzena medību trofejas un ieročus, ar kādiem vīri devās medībās 18. gadsimtā. Jums ir iespējas ar gaisa šautenēm nogāzt visus mērķus, un ja paveiksies trāpīt – saņemsiet balvu!

Taka uz Minhauzena Alus kausu - Minhauzena Pasaules viesiem ir iespējams baudīt piedzīvojumu garšu pa  taku līdz alus kausam, pa ceļam sastopot pašu Barona un 25 citas koka figūras no populārākajiem Minhauzena stāstiem. Takas garums vienā virzienā – 1035 m.

Vasaras kafejnīca - Muzeja teritorijā darbojas kafejnīca, kur var remdēt izsalkumu, pasūtot siltos ēdienus, vai arī atsvaidzināties, iedzerot sulu un apēdot auksto saldējumu. Tiem, kuri nav vienaldzīgi pret alu, mums ir īpašs piedāvājums – izlejamais tumšais un gaišais Minhauzena alus.

Mājās atgriešanās ap 20:00.

 
Cenas: 31,00 € = pieaugušajiem; 28,00€ = pensionāriem, bērniem.
Cenā iekļauts transports , grupas vadītāja pakalpojumi un ieeja apskates objektos ( ekskursija muzejā, Minhauzena meža taka un Taka uz Minhauzena Alus kausu).
Cenā nav iekļauta ēdināšana, šautuves un atrakciju kuģa apmeklējums,  personīgie izdevumi. Cenas  un apskates objekti var mainīties.


Pieteikties līdz 20. jūnijam.
Samaksāt līdz 12. jūlijam.


Sīkāka informācija pa telefonu 26151106 - Sarmīte.