Drukas resursa adrese: http://visitkandava.lv/celo_no_kandavas/celojums_no_kandavas_uz_baltkrieviju_02_04_08_2019
Drukas datums: 23:21:50 22.08.2019

Ceļojums no Kandavas uz Baltkrieviju 02.- 04.08.2019.

    CEĻOJUMA PROGRAMMA                                              02.08.- 04.08.2019.

            3 dienas/2 naktis

 

1.diena (02.08.2019.): KANDAVA - MINSKA

Pārbrauciens uz Minsku

Apskates ekskursija autobusā un pastaiga pa pilsētu: Troickas priekšpilsēta, Augšpilsēta, Rātslaukums, pareizticīgo un katoļu baznīcas, hokeja arēna, prospekti, laukumi, obeliski. Ekskursijas laikā jūs varēsiet ieraudzīt ne tikai Baltkrievijas galvaspilētas ievērojamākās vietas, bet arī uzzināt par svarīgākajiem notikumiem pilsētas vēsturē: kauju pie Nemigas upes, pilsētas pašpārvaldes tiesību iegūšanu, XVII un XVIII gs. kariem, varonīgo pagrīdi Otrā pasaules kara laikā un daudz ko citu. Plati prospekti, plaši laukumi, Staļina ampīrs – Minska ir neticami harmoniska un gaiša, bet vietējie iedzīvotāji ir labvēlīgi un vienmēr gatavi palīdzēt tūristiem. Nakšņošana viesnīcā  “Time “2*

 

2.diena (03.08.2019.): MINSKA - BELAZa

Brokastis.  Brauciens uz leģendāro rūpnīcu BELAZs. Ekskursijas laikā jūs izsekosiet unikālo karjeru pašizgāzēju radīšanas procesam, savām acīm ieraudzīsiet leģendāro karjeru tehniku: karjeru pašizgāzējus БелАЗ, kuru celtspēja ir no 90 līdz 450 tonnām, apmeklēsiet rūpnīcas slavas muzeju, kurā jums rūpnīcas darbinieks pastāstīs par ražotnes izveidošanas un attīstības vēsturi, atklās rūpnīcas lielākos noslēpumus. Pēc aizraujošās ekskursijas, kas mīsies ar fotografēšanos pie lielajām brīnummašīnām, jūs gaidīs kafijas pauze ar suvenīriem un garšīgajiem firmas pīrādziņiem, kas izskatās pēc pašizgāzēja. Atgriešanās Minskā.

Nacionāls vakars agrousadjba “ Bites pasaule”.

Nakšņošana viesnīcā :Time”2*

 

3.diena (04.08.2019.): MIRA – NESVIŽA - Kandava

Brokastis. Ekskursija “Mira – Nesviža”. Šajā dienā jūs varēsiet novērtēt, cik iespaidīga ir Miras pils (≈100 km), apskatīsiet pils iespaidīgos gotiskos torņus un mūrus. Pagātnes elpu varēsiet sajust gan staigājot pa iekšpagalma bruģi, gan ielūkojoties aplenkuma gadījumiem paredzētā akā. Mira – tā nav tikai pils. Mirā varēsiet vērot kā šajā senajā baltkrievu ciemā gadsimtiem ilgi sadzīvoja dažādu tautu un ticību cilvēki. Svētā Nikolaja baznīcas iespaidīgais aizsardzības un zvanu tornis un Svētās Trīsvienības baznīcas zelta kupoli veido tirgus laukuma kopainu. Dzīvojamo namu apbūvi papildina sinagogas, kuru savulaik pilsētiņā bija veselas septiņas! Pusdienas. Pārbrauciens uz Nesvižu (≈30 km), kur redzēsim ne tikai iespaidīgo pils un parka ansambli, bet arī XVI. – XIX. gs. arhitektūras pieminekļus: Dieva Miesas baznīcu, kura ir Austrumeiropā pirmā baroka stilā celtā baznīca; vienu no vecākajiem Baltkrievijas rātsnamiem; “Sluckaju bramu” un tipisku pilsētas sadzīvi. Abas pilis – Miras un Nesvižas – ir nozīmīgas ne tikai Baltkrievijas kultūrai, bet arī visas pasaules kontekstā. Šīs abas pilis ir iekļautas arī UNESCO pasaules kultūras pieminekļu mantojuma sarakstā. Aplūkojot skaisto arhitektūru un ieklausoties senajās leģendās, gara acīm redzēsiet traģiskos notikumus, mūžīgās mīlestības apliecinājumus, cilvēku varonību un pašuzupurēšanos! Pārbrauciens uz KANDAVU (≈ 550 km).

 

EKSKURSIJAS CENĀ 190 EURO IEKĻAUTS:  

  • Gida pakalpojumi (3 dienas);
  • Nakšņošana 2 naktis viesnīcā 3*/2*;
  • Ēdināšana: 2 brokastis, 3 pusdienas;
  • Apskates ekskursija Minskā;
  • Rūpnīcas BelAZs apmeklējums;
  • Ekskursija “Mira – Nesviža” (Nesvižas un Miras piļu apmeklējums);
  • Minskas  kartes un informatīvie materiāli.
  • Nacionālas vakariņas
  • Baltkrievijas vīza
PAPILDMAKSA*: Apdrošināšana ceļojuma laikā – no 1,20 € 

Lai saņemtu Baltkrievijas vīzu 
nepieciešama ceļošanai derīga pase, derīguma termiņš vismaz līdz 10.11.2019.,
fotogrāfija 3,5 x 4,5cm, krāsaina, galva pa visu bildi,

dokumenti vīzai jāiesniedz grupas vadītājai līdz 15.jūlijam,
Jāņem vērā, ka vīzas noformēšanas laikā pase uz rokas nepaliks (līdz jūlija beigām).


Informācija pa tel.28396830 – Iveta Piese