Drukas resursa adrese: http://visitkandava.lv/celo_no_kandavas/celojums_20_23_julija_no_kandavas_uz_baltkrieviju
Drukas datums: 03:59:53 24.08.2017

Ceļojums 20.-23.jūlijā no Kandavas uz Baltkrieviju

Ceļojumam no Kandavas uz Baltkrieviju no 20. līdz 23.jūlijam.

Programmā ekskursijas ar vietējo gidu:


Apskates ekskursija Minskā:
 Troickas priekšpilsēta, Augšpilsēta, Rātslaukums, pareizticīgo un katoļu baznīcas, hokeja arēna, prospekti, laukumi, obeliski un ne tikai. Ekskursijas laikā jūs varēsiet ieraudzīt ne tikai Baltkrievijas galvaspilētas ievērojamākās vietas, bet arī uzzināt par svarīgākajiem notikumiem pilsētas vēsturē: kauju pie Nemigas upes, pilsētas pašpārvaldes tiesību iegūšanu, XVII un XVIII gs. kariem, varonīgo pagrīdi Otrā pasaules kara laikā un daudz ko citu.

Brauciens uz leģendāro rūpnīcu BELAZ . Ekskursijas laikā jūs izsekosiet unikālo karjeru pašizgāzēju radīšanas procesam, savām acīm ieraudzīsiet leģendāro karjeru tehniku: karjeru pašizgāzējus БелАЗ, kuru celtspēja ir no 90 līdz 450 tonnām, apmeklēsiet rūpnīcas slavas muzeju, kurā jums rūpnīcas darbinieks pastāstīs par ražotnes izveidošanas un attīstības vēsturi, atklās rūpnīcas lielākos noslēpumus. Pēc aizraujošās ekskursijas, kas mīsies ar fotografēšanos pie lielajām brīnummašīnām, jūs gaidīs kafijas pauze ar suvenīriem un garšīgajiem firmas pīrādziņiem, kas izskatās pēc pašizgāzēja.

Turpinājumā jūs gaida tikšanās ar tradicionālo Baltkrievu kultūru, sadzīvi, nacionālo virtuvi un tradīcijām Baltkrievijas seno amatu muzejā “Dudutki” . Tas būs aizraujošs ceļojums ar vēl aizraujošāku saturu un atrakcijām, tostarp, ēdienu un dzērienu degustāciju. Pie maiznieka un dzirnavnieka jūs varēsiet nogaršot svaigi ceptu mājas maizi ar lauku sviestu un zāļu tēju, pie dravnieka baudīt medu un, protams, novērtēt slaveno baltkrievu speķi ar kāpostiem! Koka apstrādes meistars, podnieks un kalējs atklās savas meistarības noslēpumus un novadīs īstas meistarklases. Noslēgumā visi, kas vēlēsies, varēs izvizināties briškā.

Brauciens uz Nesvižu. Šī diena jūs pārsteigs ar Žečpospolitas visleģendārākās aristokrātu dzimtas varenību, pavērs priekškaru seniem noslēpumiem un mistiskiem notikumiem. Pārbrauciens uz Nesvižu. Jūs redzēsiet ne tikai iespaidīgo - kņazu Radzivilu piļu un parka ansambli, bet arī XVI-XIX gs. pieminekļus: Kristus Miesas baznīcu – pirmo baznīcu Austrumeiropā, kas celta baroka stilā, vecāko pilsētas rātsnamu Baltkrievijā, Sluckas vārtus (Brama Slucka), rindu apbūvi.

Brauciena cena orientējoši 200 euro iekļaujot 3 naktis viesnīcā Minskā, brokastis, pusdienas un ieejas biļetes objektos un vīzu. 

Pieteikšanās līdz 1.aprīlim - rakstot vai zvanot.

Iveta Piese - 28396830