Drukas resursa adrese: http://visitkandava.lv/aktualitates/marsruts_maminam_ar_berniem_no_laukiem_uz_laukiem_kandavas_puse
Drukas datums: 07:10:41 25.06.2019

Maršruts māmiņām ar bērniem "No laukiem uz laukiem Kandavas pusē"28.11.2017

Lauku māja "Indāni" - šeit iespējams iepazīt ikdienas dzīvi lauku sētā un aplūkot, apčubināt un iemācīties kopt dažādus mājdzīvniekus.  Iespējams sarīkot pikniku vai pasūtīt iepriekš kādu nelielu lauku cienastu saimniecei.  

Kandavas pagasta lauku sētā

Kandavas Bruņinieku pils makets - Livonijas ordeņa pils makets atrodams Bruņinieku pilskalna pakājē. Tas izveidots, izmantojot pieejamos aprakstus par Livonijas ordeņa pili Kandavā. 

Kandavas Bruņinieku pils makets. Foto: D.Gudriķe

Pulvertornis un skulptūra Zīļuks Bruņinieks - skulptūra atrodas pie Pulvertorņa, Pils ielā un nakti sargā Pulvertorni un pilsdrupas, cerībā, ka reiz te atkal būs pils. Pulvertornis apskatāms no ārpuses. 

Pulvertornis un skulptūra Zīļuks Bruņinieks. Foto: E.Rēdmanis


Kandavas Promenāde un skulptūra "Ozolzīle" - atpūtas vieta vecpilsētā, kuru caurvij strauts un 7 tiltiņi. Teritorijā ir divi bērniem domāti spēļu laukumi ar dažādām šūpolēm un citādām aktīvās atpūtas vietām, soliņi, pastaigas celiņi. Promenādes centrā pie "Ozolzīles" ar zīļu cepurīti galvā pozē mazs mākslinieks, kurš aicina kopā nobildēties un pieskarties cepurei,  ievēlieties vēlēšanos un ticiet. Tad tā noteikti piepildīsies. 

Kandavas promenāde. Foto: E.Rēdmanis

Lauku sēta "Kangari" - sakoptajā lauku sētā, kur atrodas arī Gliemežu ferma, iespējams iepazīties ar gliemežu dzīvi, atpūsties klusā un skaistā lauku vidē, parotaļāties bērnu laukumiņā, padraudzēties ar suņiem, degustēt un iegādāties "Kangaru" veselīgos kārumus un našķus: žāvētus augļus un ogas, ievārījumus, sīrupus, čatnijus, kā arī pasūtīt gardas lauku pusdienas vai pašiem izcept gardas maizītes.  

Cēres pagasta lauku māja "Kangari"